Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.10.2017

pretežno jasno
Ponoči bo pretežno jasno, marsikje bo po nižinah nastala megla. Tudi ob morju bo lahko megleno, proti jutru se bo zgostila nizka oblačnost, ki se bo razširila tudi proti Notranjski. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 9, ob morju okoli 12 stopinj C.
8°C | 22°C
četrtek, 19.10.2017
6°C | 22°C
petek, 20.10.2017
7°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
8°C | 19°C
Opozorila
Torek, 17.10.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
22°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Pregled našega dela


SOSED SOSEDU

| |
12.06.2013      11:11
A A

Pregled našega dela


Dovolite nam, da na kratko pregledamo naše polletno delo.


Deli:

Pod pokroviteljstvom RK Slovenije smo organizirali krvodajalsko akcijo. Število krvodajalcev tudi letos, čeprav minimalno, narašča. Vsem udeležencem akcije se iskreno zahvaljujemo za njihovo nesebičnost in humanost.

Organizirali smo predavanje o zgodnjem odkrivanju raka dojk. Veliko žensk se predavanj in pregledov udeležuje vsako leto. Prihajajo ženske iz vseh starostnih skupin. Prijetna večerna druženja vodi dr. Vida Stržinar, ginekologinja in onkologinja. Dr. Stržinarjevi se zahvaljujemo za vso skrb za zdravje naših občank, za sproščene pogovore in toplino.

V osnovni šoli smo pripravili predavanje o zdravilnih zeliščih v vsakdanjem življenju. Vsako prvo sredo v mesecu organiziramo odvzem krvi za ugotavljanje holesterola in krvnega sladkorja. Vseh akcij ne bi mogli izpeljati brez pomoči Občine Horjul, OŠ Horjul in Metrela Horjul, zato se jim iskreno zahvaljujemo.

PM
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 452
Izšla: 25.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.