Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.10.2017

pretežno jasno
Ponoči bo precej jasno, predvsem ponekod na Primorskem in na severovzhodu države bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 8, na Primorskem okoli 10 stopinj C.
8°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
9°C | 18°C
nedelja, 22.10.2017
10°C | 14°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 15°C
torek, 24.10.2017
3°C | 17°C
Opozorila
Četrtek, 19.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
20°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Občinske novice


OBČINSKE

| |
24.03.2014      11:32
A A

Občinske noviceDeli:
  • Snaga z aprilom znižuje ceno ravnanja z odpadki

Javno podjetje Snaga bo s 1. aprilom 2014 znižalo ceno ravnanja z odpadki. Povprečni strošek ravnanja z odpadki na gospodinjstvo bo za 10 odstotkov oziroma evro in pol nižji; povprečna cena na gospodinjstvo v letu 2013 je bila 9,85 evra, načrtovana cena za leto 2014 pa je 8,16 evra.

Da bo ravnanje z odpadki za uporabnike še bolj preprosto, je Snaga pripravila novo spletno aplikacijo Moji odvozi – www.mojiodpadki.si/odvozi, ki omogoča ogled in tiskanje individualnega koledarja odvozov. Aplikacija ponuja tudi ureditev brezplačnega SMS-opomnika, ki uporabnika dan pred praznjenjem posameznega zabojnika opozori na odvoz.

  • Upoštevajte navodila pri zbiranju kosovnih odpadkov

V mesecu aprilu bo na območju naše občine znova organiziran odvoz kosovnih odpadkov, nevarnih gospodinjskih odpadkov, električne in elektronske opreme ter gum. V preteklih letih se je pri zbiranju odpadkov pojavilo nekaj težav, in sicer so se na zbirnem mestu znašli odpadki, ki ne sodijo v kategorije odpadkov, ki smo jih zbirali (salonitne kritine …), prav tako se niso upoštevala pravila prometnega režima ter dejstvo, da lahko odpadke oddajo samo občani OBČINE HORJUL. V ta namen se bo po novem vodila tudi evidenca občanov, zato naj vas ne moti, če bo oseba, ki bo nadzirala odlagališče, povprašala po vašem osebnem imenu. Da bi se izognili težavam, ki so se pretekla leta dogajale pri zbiranju, želimo opozoriti vse, da upoštevate navodila pri zbiranju odpadkov.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 452
Izšla: 25.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.