Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.06.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo večinoma sončno, nastale bodo krajevne nevihte, ki bodo lahko tudi močnejše. Manj verjetne bodo na Primorskem. Pihal bo zahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 30 do 36 stopinj C.
20°C | 32°C
nedelja, 25.06.2017
20°C | 27°C
ponedeljek, 26.06.2017
16°C | 31°C
torek, 27.06.2017
17°C | 32°C
Opozorila
Petek, 23.6.2017 ob 14h
Popoldne in zvečer so možne močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra, ni izključen tudi pojav toče. Ob tem so možni porasti hudourniških voda.
20°C
32°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Občinske novice


OBČINSKE

| |
24.03.2014      11:32
A A

Občinske noviceDeli:
  • Snaga z aprilom znižuje ceno ravnanja z odpadki

Javno podjetje Snaga bo s 1. aprilom 2014 znižalo ceno ravnanja z odpadki. Povprečni strošek ravnanja z odpadki na gospodinjstvo bo za 10 odstotkov oziroma evro in pol nižji; povprečna cena na gospodinjstvo v letu 2013 je bila 9,85 evra, načrtovana cena za leto 2014 pa je 8,16 evra.

Da bo ravnanje z odpadki za uporabnike še bolj preprosto, je Snaga pripravila novo spletno aplikacijo Moji odvozi – www.mojiodpadki.si/odvozi, ki omogoča ogled in tiskanje individualnega koledarja odvozov. Aplikacija ponuja tudi ureditev brezplačnega SMS-opomnika, ki uporabnika dan pred praznjenjem posameznega zabojnika opozori na odvoz.

  • Upoštevajte navodila pri zbiranju kosovnih odpadkov

V mesecu aprilu bo na območju naše občine znova organiziran odvoz kosovnih odpadkov, nevarnih gospodinjskih odpadkov, električne in elektronske opreme ter gum. V preteklih letih se je pri zbiranju odpadkov pojavilo nekaj težav, in sicer so se na zbirnem mestu znašli odpadki, ki ne sodijo v kategorije odpadkov, ki smo jih zbirali (salonitne kritine …), prav tako se niso upoštevala pravila prometnega režima ter dejstvo, da lahko odpadke oddajo samo občani OBČINE HORJUL. V ta namen se bo po novem vodila tudi evidenca občanov, zato naj vas ne moti, če bo oseba, ki bo nadzirala odlagališče, povprašala po vašem osebnem imenu. Da bi se izognili težavam, ki so se pretekla leta dogajale pri zbiranju, želimo opozoriti vse, da upoštevate navodila pri zbiranju odpadkov.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 449
Izšla: 29.05.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.