Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.10.2017

oblačno
Ponoči bo precej jasno, predvsem ponekod na Primorskem in na severovzhodu države bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 8, na Primorskem okoli 10 stopinj C.
9°C | 18°C
nedelja, 22.10.2017
10°C | 14°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 15°C
torek, 24.10.2017
3°C | 17°C
Opozorila
Četrtek, 19.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Novemu letu nazdravili z županovim vinom


OBČINSKE

| |
15.01.2013      9:07
A A

Novemu letu nazdravili z županovim vinom


Horjul, 31. december – Najdaljšo noč leta 2012 so nekateri preživeli na občinskem trgu in letu 2013 nazdravili z županovim vinom.


Silvestrsko druženje na občinskem trgu
Silvestrsko druženje na občinskem trgu
Deli:

Občinski trg tudi na silvestrsko noč ni sameval. Nekaj več kot sto občanov Horjula se je prav tu poslovilo od starega leta in nazdravilo novemu. Med njimi je bil tudi župan Janko Jazbec, zbrala pa se je tudi večina občinskih svetnikov in članov občinske uprave, ki je poskrbela, da občani niso bili ne lačni ne žejni. Kot je v navadi že vse od ustanovitve Občine Horjul, je tudi letos župan poskrbel za vino, seveda pa ni manjkal niti šampanjec – peneče vino posebnih priložnosti, s katerim so stopili v novo leto. Poskrbljeno je bilo tudi za mlajše, ki so nazdravili s toplim čajem. Da pa je vino lažje teklo, so bili na voljo sladki, slani in mesni prigrizki. K veselemu razpoloženju je prispevala glasba, ob kateri so se nekateri zavrteli. Njihove dobre volje ni skazila niti nadležna megla, ki je tudi letos onemogočila spremljanje bližnjih ognjemetov. Na srečo so organizatorji poskrbeli za svojega, ki je točno ob polnoči nebo nad občinskim trgom za nekaj trenutkov spremenil v eksplozijo barv in lučk. Trknili so kozarci, izmenjale so se želje, obiskovalci pa so se še za nekaj uric prepustili veselemu druženju in kramljanju. Nato pa so se razkropili vsak po svoje, vsak svojim obveznostim naproti ter trg prepustili novoletnemu jutru.

 

Nadja Prosen Verbič
Priloge:
MS Office Word 2003
prispevek_ny.doc
8244_prispevek_ny.doc (31,5 KB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 452
Izšla: 25.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.