Logo MojaObčina.si

Duplek

DANES
14°C
-4°C
JUTRI
12°C
-1°C
Deli
1948

Turnir Rožnik 2018

V soboto, 02.06.2018, smo v osnovni šoli Žetale organizirali tekmovanje. Judo vrtec in letniki 2011 in 2010 so tekmovali v poligonu ter sumo borbah. Najhitrejši judoist v vrtcu, prvem in drugem razredu je prejel pokal. V skupini vrtec je bil najhitrejši Tinej Kac Krajnc, v skupini prvih razredov Tilen Širec ter med drugimi razredi je zmagal Taj Kopše Vek. Pri sumo borbah so 1. mesta osvojili Tinej Kac Krajnc, Zarja Furman, Gal Brumen, Taj Kopše Vek in Patrik Vidovič. Druga mesta so osvojili Neo Auda, Nika Auda, Miha Magdič, Jaka Režek in Tilen Širec. Tretja mesta so med deklicami osvojile Anamarija Skok in Neža Skledar, med fanti pa Niko Cafuta in Maj Korez. Za popestritev poligona smo podelili tudi pokale za najhitrejšo mamico in atija, to sta postala mami Natalija in ati Bojan ????

V drugem delu tekmovanja so na vrsto prišli starejši tekmovalci, katere smo razdelili najbližje si po teži, ki so tekmovali v judo borbah. V prvi skupini deklic je prvo mesto osvojila Nina Auda in drugo Nike Taja Peček. V drugi skupini je 1. mesto osvojila Sara Režek, druga je bila Sara Krčar in 3. mesti Polona Fideršek in Ajda Korez. V tretji skupini je zmagal Jaka Korez, drugo mesto je osvojil Blaž Vidmajer (JK Impol), Tomaž Korez in Alen Stres sta osvojila 3. mesti. V četrti skupini je zmagal Niko Grajfoner, Rene Kidrič je osvojil drugo mesto in Andraž Frešer tretje mesto (oba JK Impol). V peti skupini je Nil Škerbot osvojil 1. mesto, 2. mesto je osvojil Luka Korez in 3. mesto Aleks Krőpfl. V šesti skupini je zmagal Tilen Mulec, Anej Stres je bil drugi in Jure Furman je osvojil 3. mesto.
Zahvala vsem staršem, ki so pomagali pri organizaciji turnirja, hvala za vse dobrote, Trgovini Jager za sponzorstvo.

Čestitamo vsem za prikazane borbe in upamo, da ste uživali ????

Galeriija slik:https://photos.app.goo.gl/8ZH3uCZpK8bmKTes6

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!