Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 22.11.2018

oblačno
Ponoči bo oblačno, zlasti ponekod na severu bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do 3, na Primorskem do 9 °C.
4°C | 7°C
petek, 23.11.2018
5°C | 8°C
sobota, 24.11.2018
4°C | 10°C
nedelja, 25.11.2018
5°C | 9°C
ponedeljek, 26.11.2018
6°C | 6°C
Opozorila
Sreda, 21.11.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
7°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Turnir Rožnik 2018


ŠPORT

| |
03.06.2018      15:43
A A

Turnir Rožnik 2018Deli:

V soboto, 02.06.2018, smo v osnovni šoli Žetale organizirali tekmovanje. Judo vrtec in letniki 2011 in 2010 so tekmovali v poligonu ter sumo borbah. Najhitrejši judoist v vrtcu, prvem in drugem razredu je prejel pokal. V skupini vrtec je bil najhitrejši Tinej Kac Krajnc, v skupini prvih razredov Tilen Širec ter med drugimi razredi je zmagal Taj Kopše Vek. Pri sumo borbah so 1. mesta osvojili Tinej Kac Krajnc, Zarja Furman, Gal Brumen, Taj Kopše Vek in Patrik Vidovič. Druga mesta so osvojili Neo Auda, Nika Auda, Miha Magdič, Jaka Režek in Tilen Širec. Tretja mesta so med deklicami osvojile Anamarija Skok in Neža Skledar, med fanti pa Niko Cafuta in Maj Korez. Za popestritev poligona smo podelili tudi pokale za najhitrejšo mamico in atija, to sta postala mami Natalija in ati Bojan ????

V drugem delu tekmovanja so na vrsto prišli starejši tekmovalci, katere smo razdelili najbližje si po teži, ki so tekmovali v judo borbah. V prvi skupini deklic je prvo mesto osvojila Nina Auda in drugo Nike Taja Peček. V drugi skupini je 1. mesto osvojila Sara Režek, druga je bila Sara Krčar in 3. mesti Polona Fideršek in Ajda Korez. V tretji skupini je zmagal Jaka Korez, drugo mesto je osvojil Blaž Vidmajer (JK Impol), Tomaž Korez in Alen Stres sta osvojila 3. mesti. V četrti skupini je zmagal Niko Grajfoner, Rene Kidrič je osvojil drugo mesto in Andraž Frešer tretje mesto (oba JK Impol). V peti skupini je Nil Škerbot osvojil 1. mesto, 2. mesto je osvojil Luka Korez in 3. mesto Aleks Krőpfl. V šesti skupini je zmagal Tilen Mulec, Anej Stres je bil drugi in Jure Furman je osvojil 3. mesto.
Zahvala vsem staršem, ki so pomagali pri organizaciji turnirja, hvala za vse dobrote, Trgovini Jager za sponzorstvo.

Čestitamo vsem za prikazane borbe in upamo, da ste uživali ????

Galeriija slik:https://photos.app.goo.gl/8ZH3uCZpK8bmKTes6
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI JUDO KLUB DUPLEK? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!