Logo MojaObčina.si

Duplek

DANES
13°C
-3°C
JUTRI
16°C
-4°C
Deli
2050

Tjaša in Ljudmila bronasti na državnem članskem prvenstvu

V soboto 24.3.2018 smo se udeležili državnega članskega prvenstva za člane in članice. Prvenstvo je organiziral judo klub Beltinci v športni dvorani OŠ Puconci. Za judo klub Duplek je v kategoriji do 66 kg nastopil po dolgem času Dorijan Jamnišek. V prvem kolu je dobil predstavnika Judo kluba Sankaka Andraž Jereba. Dorijan se je odlično boril vendar so na koncu prevagale tekmovalne izkušnje Jereba. V repesažu je imel nasprotnika Ozmec Miha iz JK Bežigrad vendar je na koncu naredil napako in izgubil na ippon ter ostal brez uvrstitve. v kategoriji do 48 kg je nastopila Ljudmila Merčnik in na koncu osvojila 3.mesto. V kategoriji do 57 kg je nastopila Tjaša Brumen in v polfinalu po 8.23 minutah borbe nesrečno izgubila na kazen proti kasnejši zmagovalki Grabnar Pia JK Sankaku . V borbi za tretje mesto je Tjaša v 15 sekundah z davljenjem premagala Laro Svetec JK Ravne in osvojila 3.mesto. Čestitamo#teamduplek

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!