Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 21.10.2018

pretežno oblačno
Danes bo spremenljivo do pretežno oblačno in ponekod po nižinah sprva megleno. V notranjosti Slovenije se bodo občasno pojavljale manjše padavine, deloma plohe. Zapihal bo severni do severovzhodni veter, na Primorskem šibka do zmerna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 10 do 14, na Primorskem do 18 °C.
8°C | 14°C
ponedeljek, 22.10.2018
6°C | 14°C
torek, 23.10.2018
7°C | 16°C
sreda, 24.10.2018
6°C | 20°C
četrtek, 25.10.2018
9°C | 15°C
Opozorila
Nedelja, 21.10.2018 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Tjaša in Ljudmila bronasti na državnem ......


ŠPORT

| |
28.03.2018      19:23
A A

Tjaša in Ljudmila bronasti na državnem članskem prvenstvuDeli:

V soboto 24.3.2018 smo se udeležili državnega članskega prvenstva za člane in članice. Prvenstvo je organiziral judo klub Beltinci v športni dvorani OŠ Puconci. Za judo klub Duplek je v kategoriji do 66 kg nastopil po dolgem času Dorijan Jamnišek. V prvem kolu je dobil predstavnika Judo kluba Sankaka Andraž Jereba. Dorijan se je odlično boril vendar so na koncu prevagale tekmovalne izkušnje Jereba. V repesažu je imel nasprotnika Ozmec Miha iz JK Bežigrad vendar je na koncu naredil napako in izgubil na ippon ter ostal brez uvrstitve. v kategoriji do 48 kg je nastopila Ljudmila Merčnik in na koncu osvojila 3.mesto. V kategoriji do 57 kg je nastopila Tjaša Brumen in v polfinalu po 8.23 minutah borbe nesrečno izgubila na kazen proti kasnejši zmagovalki Grabnar Pia JK Sankaku . V borbi za tretje mesto je Tjaša v 15 sekundah z davljenjem premagala Laro Svetec JK Ravne in osvojila 3.mesto. Čestitamo#teamduplek

slike državno člansko:https://photos.app.goo.gl/2JasTdbMsYHgvmkg2
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI JUDO KLUB DUPLEK? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!