Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 28.04.2018

delno oblačno
Zvečer in ponoči bo ob morju suho vreme. Drugod bodo sprva krajevne padavine, deloma plohe in na jugu posamezne nevihte. Do jutra bodo padavine povsod ponehale. Na Primorskem bo ponoči pihala šibka do zmerna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 6 do 10, na Primorskem okoli 13 °C.
8°C | 27°C
nedelja, 29.04.2018
8°C | 27°C
ponedeljek, 30.04.2018
13°C | 27°C
torek, 01.05.2018
13°C | 23°C
sreda, 02.05.2018
11°C | 21°C
Opozorila
Četrtek, 26.4.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
27°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Tjaša in Ljudmila bronasti na državnem ......


ŠPORT

| |
28.03.2018      19:23
A A

Tjaša in Ljudmila bronasti na državnem članskem prvenstvuDeli:

V soboto 24.3.2018 smo se udeležili državnega članskega prvenstva za člane in članice. Prvenstvo je organiziral judo klub Beltinci v športni dvorani OŠ Puconci. Za judo klub Duplek je v kategoriji do 66 kg nastopil po dolgem času Dorijan Jamnišek. V prvem kolu je dobil predstavnika Judo kluba Sankaka Andraž Jereba. Dorijan se je odlično boril vendar so na koncu prevagale tekmovalne izkušnje Jereba. V repesažu je imel nasprotnika Ozmec Miha iz JK Bežigrad vendar je na koncu naredil napako in izgubil na ippon ter ostal brez uvrstitve. v kategoriji do 48 kg je nastopila Ljudmila Merčnik in na koncu osvojila 3.mesto. V kategoriji do 57 kg je nastopila Tjaša Brumen in v polfinalu po 8.23 minutah borbe nesrečno izgubila na kazen proti kasnejši zmagovalki Grabnar Pia JK Sankaku . V borbi za tretje mesto je Tjaša v 15 sekundah z davljenjem premagala Laro Svetec JK Ravne in osvojila 3.mesto. Čestitamo#teamduplek

slike državno člansko:https://photos.app.goo.gl/2JasTdbMsYHgvmkg2
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI JUDO KLUB DUPLEK? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!