Logo MojaObčina.si
DANES
26°C
11°C
JUTRI
28°C
10°C
Oceni objavo

36. Turnir Bežigrad Ljubljana

V soboto, 13.11.2021, je v športnem centru Triglav v Ljubljani potekal mednarodni turnir Bežigrad, na katerem je nastopilo 290 tekmovalcev iz 39. klubov. Nastopila sta tudi naša tekmovalca, Niko Grajfoner in Tilen Mulec.

Z nastopi je odlično pričel Niko, ki je pri starejših dečkih do 66kg s tremi zmagami (2x ippon in 1x waza-ari) osvojil prepričljivo 1. mesto.

Tilen je pri mlajših kadetih do 16 let, v kategoriji do 81kg po treh zmagah z metom ippon bil na dobri poti da osvoji 1. mesto na turnirju, vendar mu je v odločilni četrti borbi, ko je vodil z waza-arijem za trenutek popustila koncentracija, kar pa je nasprotnik izkoristil sebi v prid. Končni rezultat je nato odločala telesna teža saj so vsi prvi trije tekmovalci imeli vsi enako število zmag z metom ippon. Tilen je bil na tehtanju najtežji in se je tako moral zadovoljiti s 3. mestom.

Oglejte si tudi