Logo MojaObčina.si

Duplek

DANES
30°C
14°C
JUTRI
31°C
14°C
3665

39. IRŠIČEV MEMORIAL

V soboto, 30.10.2021, je v Mariborski dvorani Lukna potekal tradicionalni 39. Iršičev memorial, ki ga je organiziral naš dolgoletni prijateljski klub judo klub Železničar. Na turnirju je nastopilo 186 tekmovalcev iz 43 klubov in 5 držav. Tekmovanje je bilo uradno za točkovanje v slovenskem judo pokalu. Nastopili so tudi trije naši tekmovalci, Nina Auda, Tilen Mulec in Staš Kokotovič.

Najprej so nastopili mlajši kadeti in kadetinje do 16 let, kjer je Tilen v kategoriji do 81kg osvojil 2. mesto, Nina pa v kategoriji do 48kg 3. mesto. Nina in Tilen sta nastopila tudi v višji starostni kategoriji do 18 let, kjer je Nina v svoji kategoriji osvojila 2. mesto, Tilen pa 7. mesto.

Pri članih do 66kg je nastopil Staš, ki pa je žal obstal tik pod stopničkami ter osvojil 5. mesto.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi