11°C
17°C
2°C

39. IRŠIČEV MEMORIAL

V soboto, 30.10.2021, je v Mariborski dvorani Lukna potekal tradicionalni 39. Iršičev memorial, ki ga je organiziral naš dolgoletni prijateljski klub judo klub Železničar. Na turnirju je nastopilo 186 tekmovalcev iz 43 klubov in 5 držav. Tekmovanje je bilo uradno za točkovanje v slovenskem judo pokalu. Nastopili so tudi trije naši tekmovalci, Nina Auda, Tilen Mulec in Staš Kokotovič.

Najprej so nastopili mlajši kadeti in kadetinje do 16 let, kjer je Tilen v kategoriji do 81kg osvojil 2. mesto, Nina pa v kategoriji do 48kg 3. mesto. Nina in Tilen sta nastopila tudi v višji starostni kategoriji do 18 let, kjer je Nina v svoji kategoriji osvojila 2. mesto, Tilen pa 7. mesto.

Pri članih do 66kg je nastopil Staš, ki pa je žal obstal tik pod stopničkami ter osvojil 5. mesto.