Logo MojaObčina.si

Duplek

JUTRI
12°C
3°C
SOB.
2°C
-7°C
1666

Nagaoka in Mini Nagaoka 2017 ter srednješolsko državno prvenstvo.

18. in 19.11.2017 je v Ljubljani potekal dvodnevni tradicionalni mednarodni turnir "Nagaoka" in "Mini Nagaoka" za mlajše. V soboto je nastopilo 514 tekmovalcev iz 54 klubov. Pri mlajših kadetih je Filip Nipič do 66kg osvojil 7.mesto, pri mlajših dečkih pa Nil Škerbot  do 46kg in Tilen Mulec nad 55kg 5.mesti, Sergej Filipič do 35kg pa je po zmagi in dveh porazih tokrat ostal brez uvrstitve.

V nedeljo je nastopilo 233 tekmovalcev iz 28 klubov.  V starostni kategoriji kadetov je Staš Kokotovič  do 60kg osvojil 2.mesto, David Kraljić nad 90kg pa 3.mesto.

Staš je na tem turnirju dokončno potrdil skupno 3.mesto med kadeti v Sloveniji, skupaj z Davidom pa skupno 3. mesto med klubi v kategoriji kadetov.

 

V sredo 29.11.2017 sta na srednješolskem državnem prvenstvu, ki se je odvijalo v Slovenj Gradcu nastopila Staš Kokotovič ,David Kraljić ter Filip Nipič. Staš je za 2.gimnazijo Maribor športni oddelek priboril naslov državnega prvaka. David pa je za SERŠ Maribor osvojil 2.mesto. Filip je ostal brez uvrstitve.


Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!