Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 16.11.2018

pretežno oblačno
Ponoči bo na Primorskem in v gorah precej jasno, drugod bo zmerno do pretežno oblačno. Na Primorskem bo pihala šibka burja.
4°C | 10°C
sobota, 17.11.2018
1°C | 7°C
nedelja, 18.11.2018
0°C | 6°C
ponedeljek, 19.11.2018
0°C | 3°C
torek, 20.11.2018
1°C | 3°C
Opozorila
Četrtek, 15.11.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
10°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

David Kraljić 3.mesto Evropski Kadetski pokal ......


ŠPORT

| |
02.11.2017      15:23
A A

David Kraljić 3.mesto Evropski Kadetski pokal Koper 2017Deli:
V soboto  28.10.2017 in nedeljo 29.10.2017 se je odvijal Evropski Kadetski judo pokal Koper 2017. Po pozni odločitvi Evropske judo zveze se je tekmovanje za kadete , ki bi moralo biti v Grčiji organiziralo v Kopru . Judo zveza Slovenije je ob pomoči Judo kluba 25.maj Marezige  in Judo kluba Impol organizirala kot upamo ne zadnji Evropski pokal v Kopru. V Kopru je nastopilo 229 tekmovalcev iz 17 držav. V sklopu slovenske reprezentance so iz našega kluba nastopili v petek Staš Kokotovič in Filip Nipič. Staš se je v kategoriji do 60 kg prvo kolo boril proti Ukrajincu Ivan Pavlyuchok, kjer je v podaljšani borbi naredil napako in na žalost izgubil ter ostal brez uvrstitve. Filip je v kategoriji do 66 kg prvič nastopil kot kadet na velikem tekmovanju ter v prvem kolu izgubil proti Italijanskem predstavniku Davide Cesselli. Pokazal je dobro borbo vendar mu manjka še precej izkušenj. 
V nedeljo je stopil na blazine David Kraljić v kategoriji nad 90kg, ter v prvem kolu suvereno premagal Madžarskega tekmovalca Benedek Lenarta, V polfinalu se je pomeril z Kelc Timom , vendar je bil Tim spretnejši in zasluženo potnik v finale. Na Davida je v boju za tretje mesto čakal mlajši nasprotnik Rozac Mark. David se ni pustil presenetiti ter je suvereno zaključil borbo in več kot zasluženo osvojil bronasto kolajno. 

Rezultati na : www.eju.net ali judo zveza slovenije

Galerija Slik: tukaj !0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI JUDO KLUB DUPLEK? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!