Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 19.08.2018

jasno
Ponoči in zjutraj bo pretežno jasno. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 18, ob morju okoli 20 °C.
16°C | 30°C
torek, 20.08.2018
16°C | 32°C
sreda, 21.08.2018
18°C | 32°C
četrtek, 22.08.2018
17°C | 31°C
Opozorila
Sobota, 18.8.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
30°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

David Kraljić 3.mesto Evropski Kadetski pokal ......


ŠPORT

| |
02.11.2017      15:23
A A

David Kraljić 3.mesto Evropski Kadetski pokal Koper 2017Deli:
V soboto  28.10.2017 in nedeljo 29.10.2017 se je odvijal Evropski Kadetski judo pokal Koper 2017. Po pozni odločitvi Evropske judo zveze se je tekmovanje za kadete , ki bi moralo biti v Grčiji organiziralo v Kopru . Judo zveza Slovenije je ob pomoči Judo kluba 25.maj Marezige  in Judo kluba Impol organizirala kot upamo ne zadnji Evropski pokal v Kopru. V Kopru je nastopilo 229 tekmovalcev iz 17 držav. V sklopu slovenske reprezentance so iz našega kluba nastopili v petek Staš Kokotovič in Filip Nipič. Staš se je v kategoriji do 60 kg prvo kolo boril proti Ukrajincu Ivan Pavlyuchok, kjer je v podaljšani borbi naredil napako in na žalost izgubil ter ostal brez uvrstitve. Filip je v kategoriji do 66 kg prvič nastopil kot kadet na velikem tekmovanju ter v prvem kolu izgubil proti Italijanskem predstavniku Davide Cesselli. Pokazal je dobro borbo vendar mu manjka še precej izkušenj. 
V nedeljo je stopil na blazine David Kraljić v kategoriji nad 90kg, ter v prvem kolu suvereno premagal Madžarskega tekmovalca Benedek Lenarta, V polfinalu se je pomeril z Kelc Timom , vendar je bil Tim spretnejši in zasluženo potnik v finale. Na Davida je v boju za tretje mesto čakal mlajši nasprotnik Rozac Mark. David se ni pustil presenetiti ter je suvereno zaključil borbo in več kot zasluženo osvojil bronasto kolajno. 

Rezultati na : www.eju.net ali judo zveza slovenije

Galerija Slik: tukaj !0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI JUDO KLUB DUPLEK? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!