Logo MojaObčina.si

Duplek

DANES
4°C
-5°C
JUTRI
6°C
-3°C
Deli
2096

Memorial Stanka Topolčnika in medklubska tekma JK Železničar

 

V soboto 13.5. 2017  je v dvorani v Slovenski Bistrici potekal  5. memorial v spomin Stanku Topolčniku, prvemu dobitniku medalje na evropskih članskih prvenstvih. Leta 1969 je v Ostendeju v Belgiji osvojil bronasto kolajno na evropskem prvenstvu. Stanka Topolčnika, člana Impola, so doma in po svetu poznali kot Topa, v svoji desetletni karieri reprezentanta nekdanje Jugoslavije  je osvojil še številna druga odličja na mednarodnih tekmovanjih. Bil je tudi prvi slovenski judoist, ki je nastopil na olimpijskih igrah - leta 1972 v Münchnu.
Judo klub Duplek je nastopal v starostni kategori U10 ter U12 , slednja se je štela za pokal judo zveze.

V starostni kategoriji U10 je Staša Alekseja Kukovec osvojila 1.mesto, Niko Grajfoner pa 3.mesto. Pri deklicah do 12 let je Nina Auda -25kg osvojila 1.mesto, pri dečkih pa Tilen Mulec -55kg prav tako 1.mesto, Nil Škerbot pa 2.mesto.


V soboto 20.5.2017 smo se  udeležili medklubskega tekmovanja v Mariboru pri Judu klubu Železničar v sklopu treh turnirjev za najmlajše ter navkljub boleznim na obeh straneh , ki je oklestila število nastopajočih  dosegli odlične rezultate :)

Prvi mesti sta dosegli  Niko Grajfoner ter Staša Alekseja Kukovec, 2.mesti  Gal Zupančič ter  Nika Auda in 3.mesto  Lana Plazar.


Čestitamo vsem tekmovalcem ! 
#teamduplek

Galerija slik: https://plus.google.com/u/0/110131159933650567892
Video kanal JK Duplek :  https://www.youtube.com/channel/UCOpQrZL0iYtfCz2qoDxnaYQ

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 1

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!