Logo MojaObčina.si

Duplek

JUTRI
15°C
8°C
SRE.
22°C
10°C
Deli
2687

Revialna tekma JK Duplek

Za Dupleški teden smo v JK Duplek pripravili revialno tekmo v judu. V soboto 24.6.2017 smo v prireditvenem šotoru postavili borilni prostor ter s pomočjo nekdanjih in sedanjih judoistov   pripravili kratko vendar zelo zanimivo polno atraktivnih bojev predstavitev juda za občane občine Duplek. Na tekmi so nastopali za JK Duplek Tadej SenekovičTadej Mulec, Aljaž PetričDemijan LesjakTjaša Brumen in Kristina Vršič,. Nasprotno  stran so zastopali Igor PotparičMArko ProdanAljaž SedejLarisa Čerček in Tea Tropan.  Uradni pozdrav je pripadel predsedniku Judo zveze Slovenije g. Darku Mušiču, Tekmo je s kančkom humorja čudovito komentiral selektor slovenske reprezentance g. Gregor Brod , da so se borbe odvijale po pravilih je poskrbel dolgoletni sodnik  g. Jože MArin . Kot se spodobi za tako tekmo sta se ekipi razšli z prijateljskim neodločenim rezultatom. Zahvalili bi se vsem akterjem ki so nastopali in kakor koli pomagali organizirati dogodek. Tisti ki pa ste bili navdušeni in bi se radi poskusili v tem športu pa se le oglasite pri Kristini v Baraki.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi