Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 23.09.2018

pretežno jasno
Ponoči bo dež večinoma ponehal. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 12, na Primorskem okoli 15 °C.
11°C | 23°C
ponedeljek, 22.09.2018
15°C | 15°C
torek, 24.09.2018
11°C | 18°C
sreda, 25.09.2018
5°C | 16°C
četrtek, 26.09.2018
1°C | 16°C
Opozorila
Sobota, 22.9.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
23°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Revialna tekma JK Duplek


ŠPORT

| |
27.06.2017      15:19
A A

Revialna tekma JK DuplekDeli:

Za Dupleški teden smo v JK Duplek pripravili revialno tekmo v judu. V soboto 24.6.2017 smo v prireditvenem šotoru postavili borilni prostor ter s pomočjo nekdanjih in sedanjih judoistov   pripravili kratko vendar zelo zanimivo polno atraktivnih bojev predstavitev juda za občane občine Duplek. Na tekmi so nastopali za JK Duplek Tadej SenekovičTadej Mulec, Aljaž PetričDemijan LesjakTjaša Brumen in Kristina Vršič,. Nasprotno  stran so zastopali Igor PotparičMArko ProdanAljaž SedejLarisa Čerček in Tea Tropan.  Uradni pozdrav je pripadel predsedniku Judo zveze Slovenije g. Darku Mušiču, Tekmo je s kančkom humorja čudovito komentiral selektor slovenske reprezentance g. Gregor Brod , da so se borbe odvijale po pravilih je poskrbel dolgoletni sodnik  g. Jože MArin . Kot se spodobi za tako tekmo sta se ekipi razšli z prijateljskim neodločenim rezultatom. Zahvalili bi se vsem akterjem ki so nastopali in kakor koli pomagali organizirati dogodek. Tisti ki pa ste bili navdušeni in bi se radi poskusili v tem športu pa se le oglasite pri Kristini v Baraki.

Slike Galerija: https://goo.gl/photos/ZTSLF7zbqZkafgUj6
V
ideo Kanal : https://www.youtube.com/channel/UCOpQrZL0iYtfCz2qoDxnaYQ
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI JUDO KLUB DUPLEK? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!