Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.07.2017

delno oblačno
Danes bo dokaj sončno, predvsem na severu in vzhodu bo občasno več oblačnosti. Tam popoldne ni izključena kakšna ploha. Najvišje dnevne temperature bodo od 25 do 29, na jugovzhodu do 31 stopinj C.
15°C | 29°C
sobota, 29.07.2017
15°C | 30°C
nedelja, 30.07.2017
17°C | 32°C
ponedeljek, 31.07.2017
16°C | 34°C
torek, 01.08.2017
17°C | 35°C
Opozorila
Petek, 28.7.2017 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
29°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Kristina Vršič iz Judo klub Duplek zmagovalka ......


ŠPORT

| |
18.06.2015      13:55
A A

Kristina Vršič iz Judo klub Duplek zmagovalka evropskega članskega pokala v Podčetrku


Na letošnjem Evropskem članskem pokalu v Podčetrtku je nastopilo 265 tekmovalcev in tekmovalk iz 25 držav. V močni mednarodni konkurenci sta nastopili dve tekmovalki JK Duplek in sicer Kristina Vršič v kategoriji do 48 kg in Manja Kropf v kategoriji do 57 kg


Najboljše tekmovalke v kategoriji do 48 kg (Foto : JZS)
Najboljše tekmovalke v kategoriji do 48 kg (Foto : JZS)
Deli:

Kristina Vršič je na poti do zmage najprej premagala Belgijko Anne Sophie Jura, nato Rusinjo Olgo Tarasovo, zatem Nizozemko Amber Gjerses, v finalu pa še Nemko Katharino Menz in tako napovedala odločen boj za visoka mesta tudi na evropskih igrah v Bakuju. Manja Kropf je najprej premagala Italijanko Gaggiano, nato pa izgubila proti kasnejši zmagovalki kategorije do 57 kg Rusinji Darii Mezhetskaii in se uvrstila v repesaž, kjer pa je naletela na Finko Anni Ikala in zasedla končno deveto mesto.

 

Ostale slovenske tekmovalke in tekmovalci so osvojili še eno prvo (Anka Pogačnik, JK Z'dežele Sankaku v kategoriji do 70 kg), eno drugo mesto (Urška Gračner, JK Z'dežele Sankaku v kategoriji nad 78 kg) in tri tretja mesta (Klara Apotekar, JK Z'dežele Sankaku v kategoriji do 78 kg, Gašper Jerman, JK Šiška v kategoriji do 81 kg in Vito Dragič, JK Impol v kategoriji nad 100 kg). Uvrščeni so bili še Matjaž Trbovc (JK Z'dežele Sankaku) v kategoriji do 66 kg na peto mesto, Damjan Fras (JK Gorišnica) v kategoriji nad 100 kg na sedmo mesto, ter Jan Košak (JK Bežigrad) v kategoriji do 73 kg in David Kukovica (JK Branik Broker) v kategoriji do 90 kg na deveti mesti.   
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Duplek!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!