Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 23.01.2018

pretežno oblačno
Ponoči bo zmerno do pretežno oblačno, proti jutru lahko v severovzhodni Sloveniji pade kakšna kaplja dežja. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do 1, ob morju okoli 3 °C.
0°C | 8°C
sreda, 24.01.2018
-1°C | 11°C
četrtek, 25.01.2018
0°C | 10°C
petek, 26.01.2018
7°C | 12°C
sobota, 27.01.2018
4°C | 13°C
Opozorila
Ponedeljek, 22.1.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
0°C
8°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Kristina Vršič iz Judo klub Duplek zmagovalka ......


ŠPORT

| |
18.06.2015      13:55
A A

Kristina Vršič iz Judo klub Duplek zmagovalka evropskega članskega pokala v Podčetrku


Na letošnjem Evropskem članskem pokalu v Podčetrtku je nastopilo 265 tekmovalcev in tekmovalk iz 25 držav. V močni mednarodni konkurenci sta nastopili dve tekmovalki JK Duplek in sicer Kristina Vršič v kategoriji do 48 kg in Manja Kropf v kategoriji do 57 kg


Najboljše tekmovalke v kategoriji do 48 kg (Foto : JZS)
Najboljše tekmovalke v kategoriji do 48 kg (Foto : JZS)
Deli:

Kristina Vršič je na poti do zmage najprej premagala Belgijko Anne Sophie Jura, nato Rusinjo Olgo Tarasovo, zatem Nizozemko Amber Gjerses, v finalu pa še Nemko Katharino Menz in tako napovedala odločen boj za visoka mesta tudi na evropskih igrah v Bakuju. Manja Kropf je najprej premagala Italijanko Gaggiano, nato pa izgubila proti kasnejši zmagovalki kategorije do 57 kg Rusinji Darii Mezhetskaii in se uvrstila v repesaž, kjer pa je naletela na Finko Anni Ikala in zasedla končno deveto mesto.

 

Ostale slovenske tekmovalke in tekmovalci so osvojili še eno prvo (Anka Pogačnik, JK Z'dežele Sankaku v kategoriji do 70 kg), eno drugo mesto (Urška Gračner, JK Z'dežele Sankaku v kategoriji nad 78 kg) in tri tretja mesta (Klara Apotekar, JK Z'dežele Sankaku v kategoriji do 78 kg, Gašper Jerman, JK Šiška v kategoriji do 81 kg in Vito Dragič, JK Impol v kategoriji nad 100 kg). Uvrščeni so bili še Matjaž Trbovc (JK Z'dežele Sankaku) v kategoriji do 66 kg na peto mesto, Damjan Fras (JK Gorišnica) v kategoriji nad 100 kg na sedmo mesto, ter Jan Košak (JK Bežigrad) v kategoriji do 73 kg in David Kukovica (JK Branik Broker) v kategoriji do 90 kg na deveti mesti.   
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Duplek!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!