Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

pretežno jasno
Ponoči se bo od zahod zjasnilo in zjutraj bo povsod pretežno jasno. Predvsem v severni in vzhodni Sloveniji bo pihal okrepljen severni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, v zatišnih legah okoli 0 stopinj C.
8°C | 16°C
sreda, 25.10.2017
4°C | 17°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 20°C
petek, 27.10.2017
6°C | 18°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
16°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Kristina Vršič osvojila tretje mesto na ......


ŠPORT

| |
29.07.2015      11:08
A A

Kristina Vršič osvojila tretje mesto na turnirju članskega svetovnega pokalaKristina na zmagovalnem odru s tremi Azijkami (Foto : Moe Sports)
Kristina na zmagovalnem odru s tremi Azijkami (Foto : Moe Sports)
Deli:

Slovenska reprezentanca v judu je v soboto 25.07 in v nedeljo 26.07.2015 nastopila na Asian Judo Open M&W, Taipei 2015, turnirju svetovnega članskega pokala na Tajvanu. Slovenijo so zastopali Kristina Vršič (JK Duplek) v kategoriji do 48 kg, Petra Nareks (JK Z'dežele Sankaku) v kategoriji do 52 kg, Nina Milošević (JK Duplek) v kategoriji do 63 kg in Anka Pogačnik (JK Z'dežele Sankaku) v kategoriji do 70 kg pri dekletih, ter Matjaž Trbovc (JK Z'dežele Sankaku) v kategoriji do 60 kg, Adrian Gomboc (JK Z'dežele Sankaku) v kategoriji do 66 kg, Mihael Žgank (JK Z'dežele Sankaku) v kategoriji do 90 kg, Igor Spasojevič (JK Koper) v kategoriji do 100 kg in Vito Dragič (JK Impol) v kategoriji nad 100 kg pri fantih. Slovenski reprezentanti so nastopili več kot odlično, saj so bili s tremi zlatimi medaljami, eno srebrno in tremi bronastimi druga najuspešnejša ekipa na turnirju, takoj za reprezentanco Južne Koreje.

 

Obe tekmovalki JK Duplek sta odlično nastopili, saj je Kristina Vršič s tremi zmagami (Trang Dao le Thu – VIE, Wan Yu Chen – TPE in Kimberley Renicks – GBR) in enim porazom (Gerelmaa Erdenetsogt – MGL) osvojila tretje mesto in bronasto medaljo, medtem ko je Nina Milošević zasedla peto mesto.

 

Zlate medalje so osvojili Matjaž Trbovc, Adrian Gomboc in Mihael Žgank, srebrno Anka Pogačnik, bronasti pa še Petra Nareks in Vito Dragič. Igor Spasojevič pa je po porazu v predtekmovanju ostal brez repasaža in uvrstitve.

 

Ta isti vikend, pa sta turnirju Evropskega mladinskega pokala 2015 v Pragi (CZE) nastopili tudi dupleški mladinki Manja Kropf v kategoriji do 57 kg in Tamara Kraljić v kategoriji do 78 kg. Obe sta nastopili povprečno, saj je Tamara Kraljić osvojila 5. mesto, Manja Kropf pa 9. mesto.

 

MD
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Duplek!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.