Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 26.06.2017

pretežno jasno
Danes bo precej jasno, dopoldne bo po nekaterih nižinah še nekaj megle ali ostankov oblačnosti. Najvišje dnevne temperature bodo od 26 do 31 stopinj C.
16°C | 28°C
torek, 27.06.2017
17°C | 31°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 32°C
četrtek, 29.06.2017
20°C | 27°C
petek, 30.06.2017
17°C | 26°C
Opozorila
Ponedeljek, 26.6.2017 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
28°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

15. Pokal občine Duplek 2015 v judu


ŠPORT

| |
29.09.2015      17:00
A A

15. Pokal občine Duplek 2015 v judu


Pokal občine Duplek 2015 je tudi letos gostoval v Mariboru, ponovno v telovadnici Škofijske gimnazije Antona Martina Slomška, saj na žalost v Dupleku nimamo dvorane, ki bi zadostila tekmovalnim pravilom za organizacijo uradnih tekmovanj JZS. Kot ponavadi je turnir imenitno uspel, tako organizacijsko, kot tekmovalno. Zahvala gre vsem članom JK Duplek in staršem naših tekmovalcev, ki vedno priskočijo na pomoč, ko je to potrebno. V vseh starostnih kategorijah je nastopilo 235 tekmovalcev in tekmovalk iz 33 klubov iz Hrvaške, Bosne in Hercegovine in Slovenije. Zaradi krize z migranti iz vojnih območij, je kar nekaj tujih klubov odpovedalo nastop na našem turnirju.


Tajda Senekovič - zmagovalka kategorije do 63 kg med kadetinjami (Foto : Peter Brumen)
Tajda Senekovič - zmagovalka kategorije do 63 kg med kadetinjami (Foto : Peter Brumen)
Deli:

Tekmovalcem JK Duplek je pripadlo 8 prvih mest in sicer so zlate medalje osvojili Nina Auda, Lara Petrovič, Katja Pinterič, Sergej Filipič, Nil Škerbot, Tilen Mulec v svojih skupinah med cicibani in cicibankami U10 in Ljudmila Merčnik v kategoriji do 44 kg, ter Tajda Senekovič v kategoriji do 63 kg, obe med kadetinjami U18.

Od dupleških tekmovalcev so medalje osvojili še Helena Merčnik v svoji skupini med cicibankami U10, Timon Petrovič v kategoriji do 42 kg, Matija Filipič v kategoriji nad 55 kg, oba med mlajšimi dečki U12 in Staš Kokotovič v kategoriji do 46 kg  med starejšimi dečki U15.

Bronaste medalje za osvojeni 3. mesti pa sta osvojila Filip Nipič v kategoriji do 50 kg in David Kraljić v kategoriji nad 66 kg, oba med starejšimi dečki U15. Žiga Zemljič je turnir končal z osvojenim 4. mestom, Andraž Pinterič pa 5. mestom.

V točkovanju za ekipno uvrstitev je prvo mesto zasedla ekipa JK Bežigrada iz Ljubljane, na drugo mesto se je uvrstila domača ekipa JK Duplek, tretje mesto pa je osvojila ekipa JK Drava Ptuj.

Priznanja za ekipno uvrstitev so dobili še JK Z'dežele Sankaku – 4. mesto, JK Branik Broker – 5. mesto, JK Murska Sobota – 6. mesto in JK Solin – 7. mesto.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Duplek!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!