Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 27.05.2018

pretežno oblačno
Popoldne bo večinoma sončno, več spremenljive oblačnosti bo na severozahodu. Predvsem v hribovitem svetu bodo nastale posamezne nevihte. Najvišje dnevne temperature bodo od 24 do 29 °C.
14°C | 28°C
ponedeljek, 28.05.2018
15°C | 28°C
torek, 29.05.2018
16°C | 28°C
sreda, 30.05.2018
16°C | 26°C
četrtek, 31.05.2018
15°C | 28°C
Opozorila
Nedelja, 27.5.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
14°C
28°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

JK Duplek iz članskega državnega prvenstva s ......


ŠPORT

| |
28.03.2017      17:33
A A

JK Duplek iz članskega državnega prvenstva s 4 medaljamiDeli:
V nedeljo 26.3.2017 se je v telovadnici OŠ Franja Goloba  Prevalje dopoldan  odvijalo državno prvenstvo za mlajše kadete/kadetinje ter popoldan državno prvenstvo za člane/članice. Dopoldan je na tatami za JK Duplek stopil le Nipič Filip ter po porazu v prvem krogu (med 23 tekmovalci v njegovi kategoriji) ostal brez repesaža ter brez uvrstitve. 

Popoldan se je odvijalo državno prvensto za člane/članice. Na prvenstvu je bila prisotna kompletna olimpijska reprezentanca Slovenije . JK Duplek je bil navzoč s petimi dekleti, vsaka v svoji kategoriji . Dekleta so dosegle izjemen rezultat , imeli smo tri finala ter domov  prinesli 4 medalje ter eno 5.mesto. Najbolje se je odrezala Kristina Vršič , ki je v finalu premagala Marušo Štangar iz Olimpije ter postala državna prvakinja do 48 kg za leto 2017. Ljudmila Merčnik je v kategoriji do 52 kg morala priznati premoč Anji Štangar iz Olimpije ter zasedla 2.mesto , Tamara Kraljić v kategoriji nad 78 kg  se je v finalu pomerila z bronasto iz Olimpijskih iger Ano Velenšek ter domov prinesla srebrno medaljo. Tretjo mesto ter bronasto medaljo si je priborila Tjaša Brumen v kategoriji do 57 kg. Tajda Senekovič v kategoriji do 63kg  je zasedla mesto tik pod dobitnicami medalj 5 .mesto ( v polfinalu je imela borbo z olimpijsko prvakinjo Tino Trstenjak).  

JK Duplek je skupno osvojil 4. mesto izmed vsemi klubi v Sloveniji. (JK Sankaku Celje 7 zlatih , JK Bežigrad 3.zlate , JK Olimpija 2. zlati , JK Duplek 1.zlata)
Tako mali pa tako močni .

slike državnega prvensta lahko vidite v naši galeriji na facebook strani 
#teamduplek


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI JUDO KLUB DUPLEK? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!