Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 21.08.2018

pretežno jasno
Zvečer se bo povsod razjasnilo, ponoči bo precej jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 18, ob morju okoli 20 °C.
17°C | 31°C
sreda, 22.08.2018
18°C | 31°C
četrtek, 23.08.2018
17°C | 32°C
petek, 24.08.2018
16°C | 29°C
Opozorila
Ponedeljek, 20.8.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
31°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

JK Duplek iz članskega državnega prvenstva s ......


ŠPORT

| |
28.03.2017      17:33
A A

JK Duplek iz članskega državnega prvenstva s 4 medaljamiDeli:
V nedeljo 26.3.2017 se je v telovadnici OŠ Franja Goloba  Prevalje dopoldan  odvijalo državno prvenstvo za mlajše kadete/kadetinje ter popoldan državno prvenstvo za člane/članice. Dopoldan je na tatami za JK Duplek stopil le Nipič Filip ter po porazu v prvem krogu (med 23 tekmovalci v njegovi kategoriji) ostal brez repesaža ter brez uvrstitve. 

Popoldan se je odvijalo državno prvensto za člane/članice. Na prvenstvu je bila prisotna kompletna olimpijska reprezentanca Slovenije . JK Duplek je bil navzoč s petimi dekleti, vsaka v svoji kategoriji . Dekleta so dosegle izjemen rezultat , imeli smo tri finala ter domov  prinesli 4 medalje ter eno 5.mesto. Najbolje se je odrezala Kristina Vršič , ki je v finalu premagala Marušo Štangar iz Olimpije ter postala državna prvakinja do 48 kg za leto 2017. Ljudmila Merčnik je v kategoriji do 52 kg morala priznati premoč Anji Štangar iz Olimpije ter zasedla 2.mesto , Tamara Kraljić v kategoriji nad 78 kg  se je v finalu pomerila z bronasto iz Olimpijskih iger Ano Velenšek ter domov prinesla srebrno medaljo. Tretjo mesto ter bronasto medaljo si je priborila Tjaša Brumen v kategoriji do 57 kg. Tajda Senekovič v kategoriji do 63kg  je zasedla mesto tik pod dobitnicami medalj 5 .mesto ( v polfinalu je imela borbo z olimpijsko prvakinjo Tino Trstenjak).  

JK Duplek je skupno osvojil 4. mesto izmed vsemi klubi v Sloveniji. (JK Sankaku Celje 7 zlatih , JK Bežigrad 3.zlate , JK Olimpija 2. zlati , JK Duplek 1.zlata)
Tako mali pa tako močni .

slike državnega prvensta lahko vidite v naši galeriji na facebook strani 
#teamduplek


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI JUDO KLUB DUPLEK? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!