Logo MojaObčina.si

Duplek

JUTRI
1°C
-7°C
PON.
2°C
-5°C
Deli
2377

56. Baumgartnov pas Maribor

Danes 27.5.2017  se je JK Duplek udeležil tekmovanja za 56.pokal za Baumgartnov pas v organizaciji JK Branik Broker v športni dvorani Lukna v Mariboru, Za JK Duplek so tekmovali v kategoriji U10 Staša Alekseja Kukovec in zasedla 1.mesto , Taja Kokol 2.mesto, Niko Grajfoner 3.mesto ter Gal Zupančič prav tako 3. mesto. V kategoriji U12 ter članic/članic katera je štela za slovenski pokal so nastopili Nil Škerbot 1.mesto , Tilen Mulec 1.mesto , Kristina Vršič 1.mesto ter Tjaša Brumen 2.mesto.  Skupno je JK Duplek po uradnem točkovanju zasedel 3.mesto .
Čestitamo !   #teamduplek     
SLike s pokala  https://goo.gl/photos/N95GkCzoJ3rVRVd36


Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!