Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

oblačno
Zvečer bo oblačno s padavinami, tudi posameznimi nevihtami, ki bodo ponoči od zahoda slabele in do jutra že večinoma ponehale. Ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem sprva močna burja, ki bo postopno slabela in do jutra ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 8, ob morju okoli 11 stopinj C.
7°C | 12°C
torek, 24.10.2017
9°C | 15°C
sreda, 25.10.2017
4°C | 16°C
četrtek, 26.10.2017
5°C | 22°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 17h
Zvečer bo na Primorskem pihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
7°C
12°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Ekipno tretje mesto za tekmovalce JK Duplek ......


ŠPORT

| |
28.10.2014      17:29
A A

Ekipno tretje mesto za tekmovalce JK Duplek na turnirju v Bosni in Hercegovini


V soboto 18.14.2014 so tekmovalci JK Duplek nastopili na turnirju »III. Mednarodni turnir Una Bihać 2014« v Bosni in Hercegovini, na enem izmed pripravljalnih turnirjev dupleških tekmovalcev in sicer v starostnih skupinah od U10 do U18. Na turnirju je nastopilo nekaj čez 350 tekmovalk in tekmovalcev iz 32 klubov, predvsem iz Bosne in Hercegovine, ter Slovenije in Hrvaške.


Ekipno 3. mesto za mlade tekmovalce JK Duplek v Bihaću (foto : Aleksander Filipič)
Ekipno 3. mesto za mlade tekmovalce JK Duplek v Bihaću (foto : Aleksander Filipič)
Deli:

Dupleški tekmovalci so nastopili odlično in osvojili 7 prvih mest, 2 drugi mesti, peto in sedmo mesto. Prva mesta so osvojili Sergej Filipič in Matija Filipič med starejšimi cicibani (U10), Staš Kokotovič v kategoriji do 38 kg in David Kraljić v kategoriji nad 66 kg, oba med starejšimi dečki do 14 let, ter Ljudmila Merčnik v kategoriji do 44 kg, Tamara Kraljić v kategoriji nad 78 kg in Blaž Škof v kategoriji do 55 kg, vsi trije v kadetski konkurenci (U18). Drugo mesto sta osvojili Helena Merčnik in Nina Auda, obe med starejšimi cicibankami (U10), Špela Savec v kategoriji nad 52 kg je osvojila 5. mesto, Nil Škerbot je turnir končal z osvojenim 7. mestom. Ti dosežki posameznih tekmovalcev so uvrstili ekipo JK Duplek na 3. mesto med vsemi nastopajočimi klubi na turnirju v Bihaću.

 

Milan Danko
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI JUDO KLUB DUPLEK? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!