Logo MojaObčina.si

Duplek

DANES
3°C
-1°C
JUTRI
5°C
-3°C

Dobrodelni pohod in prireditev "Korak zase – korak za Sladkorčke"

Na Čebelarski zvezi Slovenije (ČZS) so v sodelovanju s Pediatrično kliniko, Kliničnim oddelkom za endokrinologijo, diabetes in bolezni presnove ter Društvom za pomoč otrokom s presnovnimi motnjami izpeljali vseslovenski dobrodelni pohod in prireditev, s katero so pomagali sladkorčkom – otrokom s sladkorno boleznijo.

 

Soorganizator dobrodelne prireditve je bila Občina Lukovica, ki je poskrbela, da je dobrodelni dogodek na odprtem prireditvenem prostoru v Rokovnjaškem gozdičku pod Čebelarskim centrom Slovenije potekal nemoteno. Občina Lukovica je tako na prireditvenem prostoru poskrbela za vso infrastrukturno podporo za obiskovalce, lokalne ponudnike in druge razstavljavce. 

 

Dobrodelni pohod je potekal pod častnim pokroviteljstvom predsednika Republike Slovenije Boruta Pahorja. Vse o prireditvi pa si lahko preberete v spodaj priloženem sporočilu za javnost.

 

Sporočilo za javnost: Dobrodelni pohod in prireditev Korak zase - korak za Sladkorcke

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi