Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 25.06.2017

pretežno oblačno
Danes bo spremenljivo do pretežno oblačno. Krajevne padavine, deloma plohe in nevihte, ki so že zajele severozahodne kraje, se bodo razširile na vso Slovenijo ter od severa ponehale v večernem ali nočnem času. Nekatere nevihte bodo spremljali močnejši nalivi, sunki vetra, krajevno bo možna toča. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 30, v Beli krajini in Posavju še do 33 stopinj C.
20°C | 30°C
ponedeljek, 26.06.2017
16°C | 30°C
torek, 27.06.2017
18°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 33°C
četrtek, 29.06.2017
19°C | 28°C
Opozorila
Nedelja, 25.6.2017 ob 6h
Danes bodo ob prehodu vremenske fronte nevihte z močnejšimi nalivi, sunki vetra, krajevno bo možna toča.
20°C
30°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Martinovanje, židani zvoki in prijetno ......


NOVICE

| |
21.11.2016      19:30
A A

Martinovanje, židani zvoki in prijetno druženjePrijetno druženje, ki ga velja ponoviti.
Prijetno druženje, ki ga velja ponoviti.
Deli:

Dvorana gasilskega doma v Podturnu je bila na martinovo nedeljo dobesedno premajhna za vse obiskovalce 3. Martinovega koncerta ansambla Topliška pomlad. Do zadnjega kotička napolnjen prostor ljubiteljev narodno - zabavne glasbe je v dve ure trajajočem koncertu užival v izvedbi lastnih skladb domačega ansambla in skladb iz bogate slovenske glasbene zakladnice. Na koncertu so poleg Topliške pomladi nastopili še trije ansambli, Mladi Belokranjci, Azalea in Veseli Dolenjci, zmagovalci letošnjega festivala Slovenska polka in valček. Za humorne vložke sta poskrbela Leon Špelič in Dušan Luthar iz KUD-a Vesel teater ter dramska sekcija DPŽ Dolenjske Toplice.

Topliška pomlad se po koncertu zahvaljuje vsem sponzorjem in obljublja, da bo prihodnje leto zagotovo sledil tudi 4. martinov koncert.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Vrelec? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!