Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.10.2017

pretežno oblačno
Ponoči in zjutraj bo na Primorskem in deloma Notranjskem zmerno do pretežno oblačno, proti vzhodu pa bo vse več jasnine, predvsem v Prekmurju je še možna jutranja megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 13, v zatišnih legah severne Slovenije okoli 4 stopinje C.
7°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
11°C | 15°C
ponedeljek, 23.10.2017
8°C | 12°C
torek, 24.10.2017
4°C | 16°C
Opozorila
Petek, 20.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
20°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Martinovanje, židani zvoki in prijetno ......


NOVICE

| |
21.11.2016      19:30
A A

Martinovanje, židani zvoki in prijetno druženjePrijetno druženje, ki ga velja ponoviti.
Prijetno druženje, ki ga velja ponoviti.
Deli:

Dvorana gasilskega doma v Podturnu je bila na martinovo nedeljo dobesedno premajhna za vse obiskovalce 3. Martinovega koncerta ansambla Topliška pomlad. Do zadnjega kotička napolnjen prostor ljubiteljev narodno - zabavne glasbe je v dve ure trajajočem koncertu užival v izvedbi lastnih skladb domačega ansambla in skladb iz bogate slovenske glasbene zakladnice. Na koncertu so poleg Topliške pomladi nastopili še trije ansambli, Mladi Belokranjci, Azalea in Veseli Dolenjci, zmagovalci letošnjega festivala Slovenska polka in valček. Za humorne vložke sta poskrbela Leon Špelič in Dušan Luthar iz KUD-a Vesel teater ter dramska sekcija DPŽ Dolenjske Toplice.

Topliška pomlad se po koncertu zahvaljuje vsem sponzorjem in obljublja, da bo prihodnje leto zagotovo sledil tudi 4. martinov koncert.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Vrelec? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!