Logo MojaObčina.si

Dobrova-Polhov Gradec

JUTRI
32°C
19°C
TOR.
34°C
18°C
5825

Svetovni pokal v rokenrolu in bugivugiju

V soboto in nedeljo, 16. in 17. decembra, je Dobrova živela v živahnih ritmih. Svetovni pokal v rokenrolu in bugivugiju je k nam pripeljala plesna šola Briljantina in v okviru 16. memoriala Primoža Bizilja se je na odru zavrtelo skoraj 1000 plesalcev iz 15 držav, vsi najboljši, tekmovanje pa je štelo v vseh kategorijah tudi za skupno zmago na SP. Slavnostni govornik na prireditvi je bil župan Franc Setnikar, častni gostje pa ministrica za izobraževanje, znanost in šport ter več znanih športnikov in plesalcev. Župan se je v nagovoru zahvalil sodelujočim za tako množično udeležbo ter poudaril lepote naše občine. Organizator je v sodelovanju z znano gostilno v zunanjem ogrevanem šotoru pripravil tudi tople prigrizke, kosila in pijače, tako da je bilo dovolj goriva in predvsem pozitivne energije, saj smo gledalci navijali, ploskali in se veselili vsake zahtevne plesne figure. 

Sebastjan Vehar

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi