Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 22.10.2018

pretežno oblačno
Ponoči bo na Primorskem pretežno jasno, pihala bo zmerna burja. Drugod v notranjosti države bo večinoma oblačno, predvsem v jugovzhodnih krajih bo občasno še možen rahel dež. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, ob morju okoli 10, v Gornjesavski dolini okoli 0 °C.
7°C | 14°C
torek, 21.10.2018
10°C | 12°C
sreda, 23.10.2018
6°C | 16°C
četrtek, 24.10.2018
6°C | 20°C
petek, 25.10.2018
7°C | 18°C
Opozorila
Nedelja, 21.10.2018 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Svetovni pokal v rokenrolu in bugivugiju


NOVICE

| |
19.12.2017      9:47
A A

Svetovni pokal v rokenrolu in bugivugijuDeli:
V soboto in nedeljo, 16. in 17. decembra, je Dobrova živela v živahnih ritmih. Svetovni pokal v rokenrolu in bugivugiju je k nam pripeljala plesna šola Briljantina in v okviru 16. memoriala Primoža Bizilja se je na odru zavrtelo skoraj 1000 plesalcev iz 15 držav, vsi najboljši, tekmovanje pa je štelo v vseh kategorijah tudi za skupno zmago na SP. Slavnostni govornik na prireditvi je bil župan Franc Setnikar, častni gostje pa ministrica za izobraževanje, znanost in šport ter več znanih športnikov in plesalcev. Župan se je v nagovoru zahvalil sodelujočim za tako množično udeležbo ter poudaril lepote naše občine. Organizator je v sodelovanju z znano gostilno v zunanjem ogrevanem šotoru pripravil tudi tople prigrizke, kosila in pijače, tako da je bilo dovolj goriva in predvsem pozitivne energije, saj smo gledalci navijali, ploskali in se veselili vsake zahtevne plesne figure. 

Sebastjan Vehar


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!