Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 25.06.2017

oblačno
Popoldne bo sončno z nekaj spremenljive oblačnosti. Nastale bodo krajevne nevihte. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 29 do 34 stopinj C.
20°C | 29°C
torek, 26.06.2017
18°C | 30°C
sreda, 27.06.2017
18°C | 31°C
četrtek, 28.06.2017
18°C | 32°C
Opozorila
Sobota, 24.6.2017 ob 15h
V popoldanskem in večernem času so možne močnejše nevihte s sunki vetra in nalivi, ni izključen pojav toče.
20°C
29°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Zaključna delavnica Živimo zdravo


SOSED SOSEDU

| |
27.01.2014      8:56
A A

Zaključna delavnica Živimo zdravo


Vabimo vas na zaključno delavnico Živimo zdravo, ki bo v soboto, 1. februarja, ob 9. uri v Polhovem Gradcu.


Deli:

V avli OŠ Polhov Gradec bo med 9. in 12. uro predavanje o nordijski hoji (predavala bo Barbara Sluga), ki ga bo spremljal praktičen preizkus po bližnjih polhograjskih hribih. (Udeležence naprošamo, naj, če je mogoče, s seboj prinesejo svojo športno opremo, nekaj parov palic za nordijsko hojo pa bo na voljo tudi za izposojo.) Obenem bomo podelili priznanja stalnim udeležencem delavnic Živimo zdravo. Vsak udeleženec prejme topel obrok in pijačo.

V športni dvorani OŠ Polhov Gradec bo med 9. in 11. uro druženje ob gibanju s poudarkom na športnem plezanju s Plezalnim klubom Grif. Ogledali si boste lahko lutkovna filma Ostal bom zdrav in Čiste roke za zdrave otroke ter se podali na čarobno potovanje z glasbo okoli sveta. Avtor predstave Andrej Stermecki poje, pleše, se oblači v ljudska oblačila in igra na 24 različnih avtohtonih glasbenih inštrumentov z vseh koncev sveta. V predstavi prikaže okoli 50 etnoloških eksponatov (orodje, orožje, nakit, obuvala, pokrivala, klobuke, pahljače ipd.); z značilnimi živalicami iz pliša prikaže življenje in običaje zanimivih ljudstev s petih celin sveta. Animira otroke in odrasle za nastop na modni reviji ljudskih oblačil ter sodelujoče na koncu nagradi s pisanjem njihovih imen v štirih eksotičnih pisavah ...

 

Obisk delavnice je BREZPLAČEN. Vabimo vas, da se nam pridružite. 
Nacionalni inštitut za javno zdravje in Občina Dobrova - Polhov Gradec
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 449
Izšla: 29.05.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.