Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 25.06.2017

oblačno
Danes bo spremenljivo do pretežno oblačno. Krajevne padavine, deloma plohe in nevihte, ki so že zajele severozahodne kraje, se bodo razširile na vso Slovenijo ter od severa ponehale v večernem ali nočnem času. Nekatere nevihte bodo spremljali močnejši nalivi, sunki vetra, krajevno bo možna toča. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 30, v Beli krajini in Posavju še do 33 stopinj C.
20°C | 27°C
ponedeljek, 26.06.2017
16°C | 30°C
torek, 27.06.2017
17°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 30°C
četrtek, 29.06.2017
19°C | 25°C
Opozorila
Nedelja, 25.6.2017 ob 6h
Danes bodo ob prehodu vremenske fronte nevihte z močnejšimi nalivi, sunki vetra, krajevno bo možna toča.
20°C
27°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Nova pekarna v Horjulski dolini


NOVICE

| |
21.03.2014      12:20
1
A A

Nova pekarna v Horjulski dolini


Pred dvema letoma sem pisal o kar dveh novih pekarnah na Dobrovi – in ti sta aktivni še danes, celo tako, da je rdeča pekarna Pr' Pek odprla dodatno, še dosti večjo pekarno v kraju Brezje.


Deli:

Da ljudje potrebujejo kruha in iger, so vedeli že stari Rimljani. Naši občani imajo očitno kruh zelo radi, saj je podjetnik Sadik Bytyqi, ki ima sicer sedež in pisarne v Šiški, odprl svojo drugo pekarno v naši občini – v prostorih Prostovoljnega gasilskega društva Brezje je pred dvema letoma zaprla vrata manjša živilska trgovina in krajani so prav veseli, da se hrana spet vrača v ta kraj. Pekarna ima dovolj prostora, poleg 50 m² pritličja imajo na voljo še kletne skladiščne prostore, in tako se tu lahko pečeta kruh in pecivo tudi za rdeči kiosk Pr' Pek na Dobrovi, kjer je prostora sicer le za eno peč za peko bureka. Lastnik pove, da je bila investicija v prostore in predvsem pekarsko opremo vredna več kot 20.000 evrov, in mi rad predstavi svoje specialitete, predvsem ajdov kruh z orehi, pa koruznega ter več vrst sladic in peciv, bureke treh okusov, rogljičke z vaniljo, čokolado … Vsa ponudba je dnevno sveža. Pekarna Pr' Pek na naslovu Brezje pri Dobrovi 57 je odprta od 6. do 18. ure, in to prav vsak dan, po želji vam pa lahko napečejo večje količine burekov ali sladic in jih pripeljejo na dom. Pokličite jih na 031 744 035!  

Sebastjan Vehar 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 1 komentarjev
petra kofler
petra kofler Se strinjam0 Se ne strinjam0
Pekarne ni več'to je dejstvo,Kar je v članku,ni res,tudi reklama. Najemniku ni pomagala. folk v teh krajih je pa zabit kot Butalci.naj sedaj ne jamrajo,če ne bo mogel v copatah po kruh,

28.12.2014 ob 23:10:49 Odgovor Prekliči
1 komentarjev
Stran


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 449
Izšla: 29.05.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.