Logo MojaObčina.si

Dobrova-Polhov Gradec

JUTRI
6°C
7°C
ČE.
10°C
-2°C
Deli
4269

Praznično darilo tudi za otroke

Občina Dobrova - Polhov Gradec je v prazničnem decembrskem času pozornost namenila vsem, tudi otroci so prišli na svoj račun.

V prednovoletnem času so bili obdarjeni vsi otroci in to z otroško predstavo. Občina Dobrova - Polhov Gradec je v goste povabila gledališče KUKUC, ki je v nedeljo, 10. decembra, razveselilo najmlajše v Polhovem Gradcu in v torek, 26. decembra, vse dobrovske otroke. Igralci so gledalce popeljali v svet pravljic in resničnih zgodb, kjer so se lahko poistovetili z junaki. Obe zgodbi – Mali polhec in njegov prvi božič ter Praznična nogavička sta nosili lepo sporočilo: "Največje darilo so naši bližnji, bodimo eden drugemu darilo in veselo praznujmo."

Besedilo in fotografija: Nadja Prosen Verbič

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi