Logo MojaObčina.si

Dobje

DANES
23°C
-3°C
JUTRI
24°C
1°C

zaposlitev

Savinjska regija
Četrtek, 16. April. 2020

Nabavnik (m/ž)

Hermi d.o.o.
  • Zaposlitev za določen čas s poskusno dobo 3 mesecev ter z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas,
  • Možnost izobraževanja in usposabljanja,
  • Delo v dinamičnem kolektivu.
Sobota, 25. April. 2020

Komercialist - Sodelavec v zaledni komerciali (m/ž) v Moravčah

Trenkwalder kadrovske storitve d.o.o.
  • zaposlitev za nedoločen čas,
  • delo v mednarodnem okolju,
  • urejen delovni čas,
  • priložnost, da postane del uspešnega proizvodnega podjetja, ki posebno pozornost posveča skrbi za zdravje in dobro počutje zaposlenih.

Referent v študentskem servisu - Celje (m/ž)

Workforce d.o.o.
  • Dinamično in raznoliko delo v mednarodnem okolju
  • Sodelovanje pri raznolikih projektih
  • Možnost udejanjanja svojih idej na področju razvoja posla
  • Pridobivanje novih strokovnih znanj
  • Delo v timu visoko usposobljenih in motiviranih sodelavcev
  • Dolgoročno sodelovanje in stimulativno nagrajevanje
Četrtek, 07. Maj. 2020

Poslovni asistent (m/ž)

EMA d.o.o.

Nudimo zaposlitev za nedoločen čas s poskusnim delom 3 mesece.

Petek, 24. April. 2020

Samostojni računovodja (m/ž)

Od vas pričakujemo: Vsaj 5 let delovnih izkušenj v računovodski stroki, odgovornost in dobro organiziranost.
Ponedeljek, 04. Maj. 2020

Poslovni asistent

Opis delovnega mesta: operativna pomoč direktorju družbe (CEO) in direktorju operative (COO), skrb za pisno in telefonsko korespondenco podjetja, organizacija službenih poti, rezervacija letal in hotelov, fakturiranje, izdaja dobropisov, pomoč računovodstvu in kadrovski službi, vnos prejetih računov v DDV...