Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 25.11.2017

oblačno
Ponoči bo predvsem v zahodnih krajih zmerno do pretežno oblačno, več jasnine pa bo proti vzhodu, kjer bo zjutraj lahko po nekaterih nižinah nekaj megle. Jugozahodnik bo prehodno ponehal. Najnižje jutranje temperature bodo od 0 do okoli 6, v zatišnih legah severne Slovenije okoli -2, ob morju 10°C.
5°C | 14°C
nedelja, 26.11.2017
3°C | 6°C
ponedeljek, 27.11.2017
-2°C | 7°C
torek, 28.11.2017
-4°C | 8°C
Opozorila
Četrtek, 23.11.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
14°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Cesta pod gradom Borl zaprta


OBVESTILA

| |
12.06.2012      13:22
2
A A

Cesta pod gradom Borl zaprtaDeli:

Danes v dopoldanskih urah se je pod gradom Borl udrla skala na glavno cesto Borl - Zavrč. Zaradi skalne gmote na cesti je cesta zaprta.  Vsem voznikom osebnih avtomobilov priporočamo obvoz čez lokalno cesto Švabovo.

Že dlje časa pereč problem z skalno gmoto pod gradom Borl, bi lahko danes povzročil veliko škode.  Na srečo ni bil nihče poškodovan. 

Zaradi plazu je zaprt cesta Ptuj - Zavrč pri gradu Borl. Obvoz za osebna vozila je po lokalnih cestah, za tovorna vozila obvoza ni. Tako vsem voznikom tovornih vozil priporočamo za vstop v Slovenijo mejna prehoda Ormož ali Središče ob Dravi. ( povzeto po:http://www.promet.si/portal/sl/razmere.aspx
5 (1 glas)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Cirkulane!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 2 komentarjev
Bernard Stumberger
Bernard Stumberger Se strinjam0 Se ne strinjam0
- obvoz ki je urejen za lokalni promet je seveda preveč obremenjen, veliko število voznikov se izgleda sploh ne zaveda da vozi po lokalni cesti, kjer je hitrost in logiko vožnje treba upoštevati, če nekdo vozi po klancu navzdol se mora ustaviti in pustiti mimo navzgor vozeče vozilo....zelo malo šoferjev pozna to pravilo izgleda, da ne govorim o hitrosti....ki resnično izgleda ne skrbi nikogar....groza, tako kot voznico osebnega avta včeraj, ko je razbila avto v spodaj rastočih bukvah....potreben bi bil prometni znak, omejitev hitrosti in prednost vozil iz nasprotne smeri na drugi strani pa prednost pred vozili iz nasprotne smeri.... in mogoče bi nekdo to tudi vsaj malo upošteval...

27.06.2012 ob 8:38:06 Odgovor Prekliči
Natalija Pravdič
Natalija Pravdič Se strinjam0 Se ne strinjam0
Gospod Bernard!

Nebi se mogla bolj strinjati z vami! Natsjajo številni problemi, tudi z obvozom čez švabovo, kjer so si vozniki med znaki za zaporo utrli svojo pot. Prav tako vsi obvozi še sedaj niso pravilno označeni. Upam da bo pot čim hitreje sanirana in bomo spet uživali mir na lokalnih cestah.

27.06.2012 ob 10:26:31
2 komentarjev
Stran