Logo MojaObčina.si

Brezovica

JUTRI
23°C
5°C
PON.
22°C
5°C
Deli

Pomagamo lahko ne glede na leta

Prostovoljke Krajevne organizacije Rdečega križa (KORK) Notranje Gorice smo bile povabljene, da v Domu starejših občanov v Notranjih Goricah izvedemo delavnico prve pomoči in oživljanja. Prijaznemu vabilu smo se seveda z veseljem odzvale in preživele prijetno popoldne v družbi oseb, ki niso skrivale, da so doživele (in preživele) marsikaj. Izmenjava znanja in izkušenj je bila tako povsem obojestranska.

Hvala osebju in stanovalcem za topel sprejem in čudovito darilo izpod spretnih rok stanovalk in stanovalcev (fotografija). Darilce, ki bo krasilo naše prostore v Domu krajanov, je dokaz več, da prostovoljstvo nikakor ni enosmerna ulica.

Ob priliki vas vabim, da se nam in gasilcem prihodnjo sredo (17. maja) ob 19. uri v Domu krajanov pridružite na že četrtih odprtih vajah prve pomoči. Tokrat bodo na vrsti opekline.   

Foto: Kaja Albreht in Mojca Pristavec Đogić

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

MBA vhodna vrata in okna
Kadrovska Asistenca-stranski