Logo MojaObčina.si

Brezovica

JUTRI
5°C
4°C
PET.
5°C
4°C

Dostava deluje

Na Območnem združenju Rdečega križa Ljubljana, ki s svojim delovanjem pokriva tudi okoliške občine, je vzpostavljena posebna številka (040 788 698), namenjena posebej ranljivim skupinam prebivalcev (starejši, gibalno ovirani) in tistim občankam in občanom, ki ne morejo ali ne smejo zapustiti stanovanja, niti si ne morejo preko pomoči sorodnikov, prijateljev, znancev ali dostave trgovin in restavracij na dom zagotoviti izdelkov, ki so nujno potrebni za življenje.

 

V primeru, da v okolici zaznate (ali vas kdo opozori na tak primer) posameznike ali družino v tovrstni stiski, jih napotite na to številko. Številko posredujte tudi osebam, za katere sami ne morete poskrbeti ali nimajo dostopa do spletnih informacij. Aktivna je vsak dan med 8. in 16 uro.

 

Pazite nase in druge.

 

 

Mojca Pristavec Đogić

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi