Logo MojaObčina.si
DANES
18°C
15°C
JUTRI
23°C
14°C
Oceni objavo

Vabljeni na otroško pustno povorko

Zavod za podjetništvo, turizem in mladino Brežice ob podpori Vrtca Mavrica Brežice vabi na Pustno povorko, ki bo v torek, 21. februarja 2023. Že tradicionalno bomo s povorko začeli izpred Vrtca Mavrica in nadaljevali po mestnih ulicah Brežic ter skušali pregnati zimo.

Povorka se bo zaključila z rajanjem v Mladinskem centru Brežice pod taktirko trenerk Športno kulturnega društva Mažoretke Dobova. Vsaka maškara mora pojesti vsaj en krof! Z njimi se boste brezplačno sladkali na pustni torek v MC Brežice. 

Program:

15:45 zbor maškar na parkirišču Vrtca Mavrica

16:00 odhod povorke po ulicah Brežic

17:00 sladkanje s krofi ter pustno rajanje v Mladinskem centru Brežice

Vljudno vabljeni!

Oglejte si tudi