Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
27°C
12°C
JUTRI
22°C
10°C
8141

Voden ogled Blejskega gradu

Obiskovalci si Blejski grad običajno ogledajo sami, v krogu družine ali prijateljev. V februarju in marcu Zavod za kulturo Bled vabi na sprehod po gradu z ogledom muzejskih prostorov in ponudbe v družbi vodnika. Vodeni ogledi gradu bodo na slovenski kulturni praznik, 8. februarja, ob 11. uri ter dvakrat med zimskimi počitnicami, in sicer 23. februarja ter 2. marca, obakrat prav tako ob 11. uri.  

Verjamemo, da bo ogled gradu z lokalnim vodnikom novo doživetje.

Vodnik bo čakal pri vodnjaku na spodnji terasi. Obvezne so predhodne prijave do nedelje pred razpisanim terminom na naslov: info@zkbled.si. Potrebno je upoštevati navodila glede izpolnjevanja PCT, ki veljajo v času organizacije dogodka. Svetujemo prihod na vstopno točko 15 minut pred 11. uro.

Prisrčno dobrodošli!

 

Zavod za kulturo Bled

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi