Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
26°C
17°C
JUTRI
29°C
16°C
6144

Ta vikend ponovno Piknik kino

Pod okriljem Kina Bežigrad bo v sodelovanju s Turizmom Bled na Mali Zaki ponovno zaživel Piknik kino. Ta ob gledanju filma pod milim nebom ustvari romantično kino atmosfero in nepozabno doživetje. Obiskovalci se filmskim uspešnicam predajo kar iz ležalnikov, odej in napihljivih blazin, ki jih lahko prinesejo s seboj, ali pa si jih izposodijo na prizorišču in hkrati uživajo v sveži pokovki in ostalih prigrizkih. 

 

Kino Bežigrad bo letos na Bledu postregel z nekaterimi največjimi filmskimi uspešnicami in obudil večne zgodbe svetovno znanih filmskih karakterjev. 25. julija se je bilo mogoče predati sinhronizirani različici Levjega kralja, ki je lansko leto v filmskem svetu podiral rekorde. 1. avgusta sledi ljubezenska zgodba Baby in Johnnyja iz filma Umazani ples, 8. avgusta pa bodo obiskovalci lahko uživali v epski zgodbi o legendarni rock skupini Queen in pevski legendi Freddieju Mercuryju, Bohemian Rhapsody.  Koncept kina na prostem omogoča, da si obiskovalci zagotovijo ustrezno varnostno razdaljo, ki jo na dogodkih dosledno nadzorujejo reditelji. Na prireditvah se spoštuje vse preventivne ukrepe NIJZ, organizator pa ima izdano tudi pozitivno mnenje za izvajanje PIKNIK KINA. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi