Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
10°C
0°C
JUTRI
14°C
-2°C
4900

VPIS V ATLETSKO DRUŠTVO BLED

Program vadbe je prilagojen starosti otroka, in sicer prehaja skozi igro do resne atletske vadbe. Pri vseh pa je osnovni poudarek na celovitem razvoju psiho-motoričnih sposobnosti. Otrok bo med drugim pri naši vadbi pridobil osnovna znanja tehnik vseh atletskih disciplin. Vadba otroka je organizirana pod strokovnim vodstvom naših vaditeljev, in sicer trikrat  tedensko po 60 minut za otroke od 4. leta dalje. Skozi igro bomo razvijali osnovne motorične sposobnosti otroka. Od 12. leta dalje velja individualni program, kar pomeni, da se začne višja stopnja učenja atletike in spoznavanje vseh atletskih disciplin. Njihovi treningi praktično že pomenijo začetek vrhunske atletike.

TERMINI VADBE:  ponedeljek, sreda in petek od 16.30h do 17.30h za vse otroke, stare od 4. do 12. leta, za vse ostale pa vsak dan od 17. do 19. ure, ob sobotah in praznikih pa od 9. do 11. ure.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi