Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
31°C
13°C
JUTRI
32°C
16°C
4205

TEK ZA KRANJ

Proti koncu atletske in tekaške sezone se kar vrstijo prireditve za tekače, ki se s tekom ukvarjajo zaradi zdravja, boljšega počutja in seveda rekreacije. Tovrstna prireditev je bila v soboto,13.10. ob 12h  v Kranju  -  tek za Kranj. Vreme je bilo res brez napake. Sončno, prijetno toplo. Zaradi tega in samega obiska in odlične organizacije AK Triglav Kranj je vse skupaj izpadlo popolno. Dobre nagrade, topel obrok za vse nastopajoče in hudo dobro vzdušje je bilo zaščitni znak teka na 10km po ulicah Kranja in okolici. AD Bled oziroma atleti in rekreativni tekači smo bili del tega. Odtekli smo vsak po svojih močeh! Dobra volja je bila le del celotne sobotne slike in to je veliko vredno. Priporočam vsem podobne prireditve.

Ad Bled

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi