Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
28°C
16°C
JUTRI
30°C
14°C
6731

Slovenska bakla na Bledu

Slovenska bakla je včeraj, manj kot mesec dni pred začetkom zimskih olimpijskih iger v Pjongčangu, obiskala tudi Bled. ''Domov'' jo je prinesel nosilec bakle po Sloveniji in vodja navijačev v Južni Koreji, Tomaž Razingar. Na blejski osnovni šoli so jo sprejeli učenke in učenci ter upokojenemu slovenskemu hokejistu, bivšemu kapetanu reprezentance in zastavonoši v Sočiju zastavili kar nekaj vprašanj.

''Zelo sem vesel, da je bakla obiskala tudi Bled'', pravi Tomaž, ki ga letošnja naloga na igrah zelo veseli. ''Po mojih podatkih bo na igrah kar nekaj slovenskih navijačev in zelo sem vesel in počaščen, da jih bom lahko vodil,'' pravi Tomaž.

Bakla je svojo pot po Bledu končala na Blejskem gradu, kjer je nastalo nekaj slikovitih fotografij.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi