Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
16°C
-6°C
JUTRI
15°C
-7°C
Deli
8141

Pozor, nove zapore cest!

Na Bledu dokončujemo gradnjo Severne razbremenilne ceste, ta konec tedna nove zapore

Pozor, ponovno spremenjen prometni režim Rečiške ceste in Severne razbremenilne ceste!

Obveščamo vas, da bo predvidoma še do nedelje, 27. maja, popolnoma zaprt del Rečiške in Kolodvorske ceste v križišču pri Gostilni Mangart. Stanovalcem z Rečice je v tem času omogočeno parkiranje pri gasilnem domu Rečica.
Sočasno se bo urejalo tudi območje od Kračce do Gasilnega doma Rečica, zato bo predvidoma od četrtka, 24. maja, do nedelje, 27. maja, obvoz za Zasip in Gmajno preusmerjen na vzhodni krak Severne razbremenilne ceste, torej na Seliško cesto. Obvoz do Gorij bo urejen skozi Zako oz. čez Dobravo oz. Jesenice proti Žirovnici. 

 

Prebivalci in obiskovalci Bleda se v teh dneh dejansko vozijo po številnih gradbiščih, vendar na občini prosijo še za nekaj dni razumevanja in podpore – ko bodo gradnje končane, bo za vse bolje!

Občina Bled

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!