Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
15°C
1°C
JUTRI
16°C
2°C
5173

Poletno sankališče Straža Bled bo obratovalo ob koncih tedna

Z jesenjo se počasi zapira tudi poletno sankališče na Straži. Ta petek, soboto in nedeljo, 24., 25. in 26. septembra bo odprto od 11. do 18. ure, potem pa bo do predvidoma 17. oktobra obratovalo ob sobotah in nedeljah od 11. do 17. ure.

Sezona je bila kljub izgubi dveh ključnih trgov, ki sta v preteklosti ustvarila skoraj 40 % vseh prihodkov, uspešna, pravijo v javnem podjetju Infrastruktura Bled. V primerjavi z lanskim letom so letos zabeležili 55 odstotno rast obiska, a še vedno je to pol manj kot v rekordnem letu 2019. Večji razkorak med letom 2021 in rekordnim letom 2019 gre predpisati predvsem prepovedi obratovanja v spomladanskih mesecih, ko so v normalnih razmerah ustvarili kar četrtino celotnega obiska.  

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi