Logo MojaObčina.si

Bled

JUTRI
27°C
12°C
SRE.
22°C
10°C
8141

Voščilo s kolednico

Tudi za Folklorno skupino Kulturnega društva Rudija Jedretiča Ribno so ti časi neprijazni, delovanje pa zaradi zdravstvenih razmer zelo okrnjeno. Pogrešamo druženje, vaje, nastope, zato si ob novem letu želimo, da bi se čim prej vrnili v stare tire in intenzivno začeli z delom.

Kljub temu smo se v decembru odločili, da obudimo koledovanje.

Obiskali smo stanovalce in zaposlene bivalne enote v Borovi hiši v Radovljici. Njihova prisrčna dobrodošlica nam je pokazala, kako malo je potrebno, da nekomu polepšaš večer, sebi pa zapolniš dušo.

S kolednicami smo voščili tudi vaščanom Koritna, Bodešč, Ribna in Sela. Tako kot veleva običaj, so nas povsod sprejeli z veseljem in odprtimi rokami! Koledovanja zato zaključili z verzom: »Bog lonaj za ta lepi dar, ob letu pridemo nazaj!«

 

Janja Vrhovnik

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi