Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
1°C
-2°C
JUTRI
3°C
-2°C
Deli
2924

Glasujte za blejski sladoled, da bo najboljši na svetu!

Bled se tudi letos poteguje za naziv najboljše sladoledne destinacije na svetu. Potem ko smo se v Sava Hotelih Bled lani s sladoledom z okusom originalne blejske kremne rezine na tekmovanju Soolnua World Ice cream Index uvrstili na tretje mesto med najboljšimi sladolednimi destinacijami na svetu, si letos želimo osvojiti prvo mesto. Za tekmovanje so naši slaščičarski mojstri v Hotelu Park izdelali nov okus, ki smo ga poimenovali Sladogled, sestavljen pa je iz treh plasti: spodaj je temna čokolada s surovimi zrni kakava, na sredini kvinojina sladoledna krema z mandeljni, cimetom in rozinami, zgoraj pa mascarpone. Sladoled je predstavljen v kratkem filmčku, pravi izziv na snemanju pa je bil, kako ga v enem kosu prinesti na vrh Ojstrice, na Stražo in v čoln na jezeru. A nam je uspelo! Filmček si lahko ogledate na spletni strani tekmovanja http://soolnua.com/icecream-index/sava-hotels-resorts/ . Glasujte zanj tudi vi in pomagajte Bledu do zmage!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij