Logo MojaObčina.si

Bled

JUTRI
21°C
14°C
ČE.
23°C
12°C
4883

Dobrodelni adventni venčki

Turistično društvo Bled bo tudi letos v tednu pred prvo adventno nedeljo organiziralo delavnico adventnih venčkov, novost pa je, da ji tokrat ne bo sledila razstava, pač pa dobrodelna prodaja. Vsak udeleženec bo na delavnici izdelal venček za sebe in vsaj enega v dobrodelni namen. Vsa zbrana sredstva bomo preko Zveze prijateljev mladine namenili družini v stiski iz naše občine.

Delavnica pod strokovnim vodstvom Mete Kenda bo potekala v prostorih Višje strokovne šole za gostinstvo, velnes in turizem Bled v sredo, 27. in v četrtek, 28. novembra, obakrat ob 17.00 uri. Prinesite vrtne škarje, lepilno pištolo in okraske in zelenje, ki jih želite uporabiti za svoj venček, vse ostalo dobite na delavnici. Prosimo, da svojo udeležbo najavite na vanja.piber@td-bled.si

Vabimo vas, da skupaj preživimo nekaj ustvarjalnih uric in obenem naredimo nekaj dobrega.

Vanja Piber, TD Bled

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi