Logo MojaObčina.si

Bled

JUTRI
21°C
-3°C
SOB.
11°C
0°C
1683

Dela na Prešernovi cesti

V sklopu investicije zasebnega investitorja na Prešernovi cesti 3, ki ureja zemljišče neposredno ob Prešernovi cesti, smo na občini Bled pristopili k hkratnemu urejanju dotrajanega pločnika. Prešernova cesta je od lanskega poletja v upravljanju občine Bled, kar posledično pomeni, da smo prevzeli tudi vzdrževanje Prešernove ceste. Pločnik je bil v smeri proti Ljubljanski cesti prekinjen in neprehoden za pešce, kar bomo v sklopu te investicije tudi uredili. Med gradnjo je bilo ugotovljeno, da je vsa komunalna infrastruktura vključno s priključki za objekt Prešernova cesta 3 v tako slabem stanju, da je potrebno obnoviti vse komunalne vode. Urejena bo tudi javna razsvetljava na delu obnove pločnika.


Občina Bled

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi