Logo MojaObčina.si
JUTRI
17°C
14°C
NED.
20°C
11°C
Oceni objavo

Novosti v Začaranem gozdu

Začaran gozd na Homu se je odel v začarano zelene barve. Pridobil je nekaj novih čarobnih kotičkov. Na 2 km dolgem potepu skozi gozd vas na koncu gozdnega lova pričaka mini vilinski vrtec. Otroci se lahko poigrajo in postavijo svojo vilinsko vas. Ko pot zavije v škratji gozd, vas tam pričaka prava škratja domačija. Škratje sobe, škratja telovadnica, škratji prestol in še in še. V Začaranem gozdu lahko praznujete tudi rojstni dan. Veseliva se dneva, ko se bomo lahko v večjem številu srečali pri vilah, ki skrbijo za volčje krdelo. Komaj čakajo, da jih skupaj nahranimo. Če vas zanima kaj več, nas lahko spremljate preko Facebooka in Instagrama. Pripravili smo tudi novo spletno stran Začaranega gozda (https://zacarangozd.si/).


Ideja Začaranega gozda pa je rodila še nekaj, na kar sva z Lucijo zelo ponosni. V lično izdelani škatli najdete nahrbtnik Travniške in gozdne pustolovščine ter vse pripomočke, s katerimi se lahko odpravite raziskovat svoj najljubši kotiček narave.  Učenje s pomočjo pravljic, domišljije, gibanja in čutenja je nekaj, kar otroke spodbuja k raziskovanju. Prav to pa naši otroci najbolj potrebujejo. Vabljeni v naravo na potep po Homu!

Lucija Vidic in Meta Vodnjov, KUD Kamot Zasip

Oglejte si tudi