Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
26°C
17°C
JUTRI
29°C
16°C
4408

Dela na cestah se končujejo

REKONSTRUKCIJA CEST NA MLINEM

Investicija Direkcije RS za infrastrukturo je na glavni cesti Bled - Bohinj uspešno zaključena. Tako je glavna cesta na Mlinem v celoti rekonstruirana, od Pristave do Mlina je asfaltiran pločnik, za kar je občina Bled namenila 50.000 evrov. 

PREPLASTITEV CESTE VELIKA ZAKA – ŽELEZNIŠKA POSTAJA

Dela na cesti Velika Zaka – železniška postaja so v zaključni fazi. Položen je grobi asfalt. Dela bodo predvidoma zaključena s finim asfaltom in ostalimi zaključnimi deli do 15. avgusta 2020. Do takrat bo cesta še popolnoma zaprta, obvozi so označeni.

SELO

Dela na Selu so v zaključni fazi. Izvedena je celotna infrastruktura ter položen grobi asfalt na celotnem delu investicije. V zadnjem tednu avgusta bo izvajalec z deli zaključil s finim asfaltom ter ostalimi zaključnimi deli, vključno s postavitvijo prometne signalizacije.

 

Urška Kregar Cundrič, Občina Bled

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi