Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
11°C
-4°C
JUTRI
16°C
-7°C
6007

Blejski dnevi so za nami

Bled - Blejski dnevi so za nami. Tudi letos je tridnevno dogajanje prineslo vrsto različnih koncertov in dogodkov na Jezerski promenadi. Poleg večernih koncertov so obiskovalci lahko spremljali otroški program, ki so ga tokrat pripravili v Deželi ljudskih pravljic, nastop Godbe Gorje, gasilci starodobniki iz Podhoma so prikazali način gašenja po starem, na stojnicah je zaživela domača obrt, Okusi Bleda pa so ponujali lokalno hrano. Vrhunec dogajanja je bil sobotni večerni nastop Big Banda Bled s solisti Otom Pestnerjem, Alenko Godec in Petrom Savizonom, Big Band pa je vodil maetsro Primož Grašič. Ob njihovem nastopu je Blejsko jezero razsvetlilo več tisoč lučk, svečk v jajčnih lupinah, ki jih je tudi letos pripravil Andrej Vidic, jajca pa so zbirali v slaščičarni Zima. 
V nedeljo zjutraj so jezero očistili blejski potapljači, člani Društva za podvodne dejavnosti Bled.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!