Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 19.08.2018

jasno
Ponoči in zjutraj bo pretežno jasno. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 18, ob morju okoli 20 °C.
13°C | 30°C
torek, 20.08.2018
14°C | 31°C
sreda, 21.08.2018
16°C | 31°C
četrtek, 22.08.2018
16°C | 32°C
Opozorila
Sobota, 18.8.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
30°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

12. Silvestrovanje za otroke na Bledu se ......


NOVICE

| |
17.11.2017      1:07
A A

12. Silvestrovanje za otroke na Bledu se vrača na spodnjo ploščad Trgovskega centra Bledbrata Malek
brata Malek
Deli:

Bled - Zadnji dan letošnjega leta bodo otroci že tradicionalno kot prvi zakorakali v novo leto. Od 14.30 naprej  bosta zbiranje otrok na spodnji ploščadi Trgovskega centra Bled popestrila brata Malek s cirkuško animacijo. Ob 15. uri bo uraden začetek prireditve napovedala letošnja moderatorka in pevka Andreja Zupančič, ki s pesmicami za najmlajše že dolga leta skrbi za glasbeno dogajanje na otroških prireditvah širom po Sloveniji. V programu bosta sodelovala tudi dva Gorenjca, klovn Jaka in mladi čarodej Magic Erik, ki smo ga spoznali v eni od letošnjih televizijskih oddaj Dan najlepših sanj. Nastopajočim bo skupaj z najmlajšimi zagotovo uspelo priklicati Dedka Mraza, ki je za letos obljubil še posebej zdrava darila slovenskega porekla. Tudi letos bodo otroci simbolično odštevali zadnje sekunde starega leta skupaj z županom Janezom Fajfarjem, ki bo z nastopajočimi nazdravil novemu letu z otroškim šampanjcem. 

Prostovoljci! Organizatorji tudi letos potrebujemo nekaj prostovoljcev, ki bodo tik pred začetkom prireditve pomagali pripraviti prizorišče in skrbeli za nemoten potek prireditve. Pomoč bomo potrebovali med 14.00 in 17.30. Vaših prijav bomo zaradi lažje organizacije veseli čim prej na 041-710-970 ali na toni.mezan@bled.si. Društvom iz Občine Bled bomo odziv na to povabilo upoštevali pri točkovanjih za nekatere razpise v prihodnjem letu. Vnaprej hvala!

Toni Mežan, podžupan
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Blejske novice? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Blejske novice
Blejske novice
CESTA SVOBODE 13
Tel:(04) 575 01 00

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo