Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
2°C
-4°C
JUTRI
2°C
-4°C
8141

Tekaške proge so urejene

Tekaško smučarski klub Bled je tudi letos ob prvi priložnosti, torej ob zadostni količini snega, pripravil tekaške proge na Bledu. Kot je povedal Vinko Poklukar iz kluba, so proge urejene na relacijah Bled-Dobe, Bled-Dindol, Bled-Rečica in na Kupljeniku.

Ob tem v klubu opozarjajo, naj sprehajalci ne hodijo po progah, saj jih s tem uničujejo!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 1

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.

02. 03. 2018

Vsi tekači smo veseli, da so proge narejene in urejene. Žal opažamo veliko sprehajalcev in vodnikov psov, ki hodijo po progi. S hojo po progi delajo luknje in uničujejo površino. Opažamo tudi nekatere tekače, ki imajo s seboj spuščene pse in skačejo po progi. Tudi psi delajo luknje, na večih mestih ob progi in tudi na progi puščajo svoje *****, ob progi je vse poscano. Res lepo ogledalo, ni kaj. Če je mogoče občina investitor za urejanje prog, naj aktivira občinsko redarstvo in naj kaznuje vsaj vodnike psov, ki pse nimajo na povodcih... V noči iz 27.2.2018 na 28.2.2018 je na Gmajni neznani voznik po tekaški progi preizkušal sposobnosti svojega vozila, brezobzirnost brez meja, če ni dosti pasjekov in *****, mora biti še avto na progi. Sledi smo v glavnem sanirali sami z lopatami.

Digitalni marketing v Slovenij