Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 15.08.2018

pretežno oblačno
V prvem delu noči bodo padavine povsod ponehale. Proti jutru se bo od severa začelo jasniti, po nekaterih nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 17, na Primorskem do 20 °C.
18°C | 32°C
četrtek, 14.08.2018
19°C | 28°C
petek, 16.08.2018
16°C | 32°C
sobota, 17.08.2018
16°C | 32°C
nedelja, 18.08.2018
16°C | 34°C
Opozorila
Torek, 14.8.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
18°C
32°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Srečanje ajdovskih občanov starejših od 80 ......


NOVICE

| |
21.04.2018      8:52
A A

Srečanje ajdovskih občanov starejših od 80 letDeli:

Rdeči križ Ajdovščina je organiziral že tradicionalno spomladansko srečanje občanov občine Ajdovščina, starih 80 ali več let, v soboto, 14. aprila, na Srednji šoli Veno Pilon Ajdovščina. Častni pokrovitelj srečanja je bil župan občine Ajdovščina Tadej Beočanin, ki pa je bil žal ta dan službeno odsoten, zato je prisotne pozdravil in nagovoril podžupan Mitja Tripkovič. Za udeležbo se je vsem zahvalil tudi gostitelj srečanja predsednik Rdečega križa Ajdovščina Rajko Troha. Povabilu se je odzvalo okrog sto starejših. Najstarejši udeleženki 96-letni Mariji Kandus in najstarejšemu udeležencu 96-letnemu Borisu Čermelju je predsednik RK podelil nageljček.

V nadaljevanju so druženje popestrili in pokazali svoje izjemne talente učenci Osnovne šole Danila Lokarja, harmonikaši Glasbene šole Vinka Vodopivca, dijaki Srednje šole Veno Pilon in varovanci Varstveno delovnega centra Ajdovščina-Vipava. Za zaključek so v šolski menzi za udeležence, kot vedno, pripravili odlično kosilo.

Srednji šoli se iskreno zahvaljujemo, da nas vsako leto znova prijazno gosti. Prav tako se najlepše zahvaljujemo vsem nastopajočim in prostovoljcem, ki so pomagali pri izvedbi!

Irena Žgavc
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 199
Izšla: 29.06.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.