Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 21.08.2018

pretežno jasno
Zvečer se bo povsod razjasnilo, ponoči bo precej jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 18, ob morju okoli 20 °C.
17°C | 35°C
sreda, 22.08.2018
19°C | 34°C
četrtek, 23.08.2018
19°C | 35°C
petek, 24.08.2018
17°C | 32°C
sobota, 25.08.2018
18°C | 27°C
Opozorila
Ponedeljek, 20.8.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
35°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Veteranski malonogometni turnir v Dobravljah


ŠPORT

| |
24.03.2018      9:27
A A

Veteranski malonogometni turnir v Dobravljah


Športna dvorana osnovne šole Dobravlje je bila v soboto, 10. marca 2018, prizorišče tradicionalnega mednarodnega turnirja veteranov NK Primorje v malem nogometu (futsalu). Na tamkajšnjem parketu so se potili in uživali veterani kar trinajstih ekip. Igralci so pokazali vse svoje razkošno nogometno znanje in zavidljivo borbenost. Zmago so si zasluženo priigrali veterani Kix-ov.


Deli:

Na turnirju so bile ekipe razdeljene v štiri predtekmovalne skupine, iz katerih sta se po dva najboljša uvrstila v četrfinale, nato pa so igrali na izpadanje do končnega zmagovalca.

V četrfinalu so bili tako gostitelji, ekipa veteranov Primorja, boljši od ekipe Malega Lošinja (Hrvatska) z 2:0. Golnik je premagal ekipo Rakeka s 4:1, KIX veterani so ugnali Okrepčevalnico Žbogar s 3:0, Vipava pa Šempeter z rezultatom 1:0.

Polfinala sta bili izredno izenačena, saj sta se obe tekmi končali z 1:0. KIX so premagali Primorje, Golnik pa Vipavo. V streljanju kazenskih strelov za končno 3. mesto so bili Vipavci zbranejši in srečnejši od gostiteljev, v tekmi za lep pokal in prvo mesto pa so bili nekdanji malonogometni prvoligaši KIX boljši od Golnika z rezultatom 4:0.

Končni vrstni red je bil tako: 1. KIX veterani, 2. Golnik, 3. Vipava in 4. Veterani NK Primorje. Za najboljšega igralca turnirja je bil izbran član zmagovalne ekipe Alen Džuzdanović, najboljši strelec je bil Simon Guzić iz ekipe Sveti Peter, najboljši vratar pa vratar gostiteljev Juliano Jukić.

Na koncu je sledilo še prijateljsko druženje nogometašev, kar je bil tudi namen turnirja. Pohvaliti je treba tudi organizatorje turnirja, domače Veterane Primorja, ki so se res potrudili, da je turnir zelo lepo uspel. Pravijo, da se bodo videli spet naslednje leto.
Primož Brecelj
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 199
Izšla: 29.06.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.