Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 16.10.2018

oblačno
Danes bo pretežno oblačno, nekaj manj oblačnosti bo v severni Sloveniji. Predvsem v južni polovici bodo občasno možne rahle krajevne padavine. Najvišje dnevne temperature bodo od 15 do 18, na Primorskem do 21 °C.
12°C | 22°C
sreda, 15.10.2018
12°C | 21°C
četrtek, 17.10.2018
14°C | 19°C
petek, 18.10.2018
14°C | 24°C
sobota, 19.10.2018
12°C | 24°C
Opozorila
Torek, 16.10.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
22°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Šolske torbe za otroke iz socialno šibkejših ......


ŠOLSTVO

| |
12.09.2018      12:37
A A

Šolske torbe za otroke iz socialno šibkejših družinDeli:

Lions klub Zemono deluje že več kot 20 let in po najboljših močeh izpolnjuje svoje dobrodelno poslanstvo v Vipavski dolini. Z različnimi akcijami, je v tem času pomagal veliko družinam, posameznikom in invalidom ter jim vsaj malo olajšal vsakodnevne težave. V teh letih so organizirali razne dobrodelne prireditve in koncerte ter zbrani denar razdelili med tiste, ki finančno pomoč najbolj potrebujejo.

Aktivnosti Lions kluba Zemono segajo tudi širše, saj redno sodeluje z Medobčinskim društvom slepih in slabovidnih Nova Gorica, najbolj odmevna je vsakoletna akcija 'Tečem, da pomagam'.

Ob začetku novega šolskega leta smo pri Lions klub Zemono poskrbeli, da bodo otroci iz socialno šibkejših družin brezskrbno zakorakali v novo šolsko leto 2018/ 2019. Z novimi šolskimi torbami so obdarili učence OŠ Danila Lokarja v Ajdovščini in tako novo lionistično leto začinili s pristnim otroškim nasmehom.

Nahrbtnike je ravnateljici Ireni Kodele Krašna predal predsednik Lions kluba Zemono Tadej Majhen.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!