Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

DANES
15°C
4°C
JUTRI
16°C
5°C
Deli
8479

Šolske torbe za otroke iz socialno šibkejših družin

Lions klub Zemono deluje že več kot 20 let in po najboljših močeh izpolnjuje svoje dobrodelno poslanstvo v Vipavski dolini. Z različnimi akcijami, je v tem času pomagal veliko družinam, posameznikom in invalidom ter jim vsaj malo olajšal vsakodnevne težave. V teh letih so organizirali razne dobrodelne prireditve in koncerte ter zbrani denar razdelili med tiste, ki finančno pomoč najbolj potrebujejo.

Aktivnosti Lions kluba Zemono segajo tudi širše, saj redno sodeluje z Medobčinskim društvom slepih in slabovidnih Nova Gorica, najbolj odmevna je vsakoletna akcija 'Tečem, da pomagam'.

Ob začetku novega šolskega leta smo pri Lions klub Zemono poskrbeli, da bodo otroci iz socialno šibkejših družin brezskrbno zakorakali v novo šolsko leto 2018/ 2019. Z novimi šolskimi torbami so obdarili učence OŠ Danila Lokarja v Ajdovščini in tako novo lionistično leto začinili s pristnim otroškim nasmehom.

Nahrbtnike je ravnateljici Ireni Kodele Krašna predal predsednik Lions kluba Zemono Tadej Majhen.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi