Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 23.06.2018

pretežno jasno
Danes bo večinoma sončno. Popoldne bo v notranjosti nastalo nekaj spremenljive kopaste oblačnosti. Na Primorskem bo sprva še pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 17 do 22, na Primorskem do 24 °C.
11°C | 24°C
nedelja, 24.06.2018
11°C | 24°C
ponedeljek, 25.06.2018
15°C | 24°C
torek, 26.06.2018
12°C | 27°C
sreda, 27.06.2018
12°C | 27°C
Opozorila
Sobota, 23.6.2018 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
24°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Plesni klub EL1 na tekmovanju v Zagrebu


NOVICE

| |
12.04.2018      10:45
A A

Plesni klub EL1 na tekmovanju v ZagrebuDeli:

V nedeljo, 8. aprila, je v Zagrebu potekalo že tretje tradicionalno mednarodno plesno tekmovanje Kings of style, na katerem so sodelovali priznani slovenski plesni klubi ter plesne šole iz bivše Jugoslavije. Z najrazličnejšimi plesnimi točkami se je predstavilo kar 70 skupin. Med njimi tudi Plesni klub EL1, ki je nastopal v dveh kategorijah: pionirji in mladinci.

Obe tekmovalni skupini sta bili ustanovljeni v letošnjem šolskem letu, zato je še posebej pohvalno, da so se pod vodstvom trenerja Nika Kidriča tako pogumno odpravili na njihovo prvo večje plesno tekmovanje, s katerega so se vrnili navdušeni, polni energije, veseli in zadovoljni, da so s svojo razigranostjo in znanjem navdušili publiko, sodnike ter seveda starše, ki so njihovi najzvestejši navijači. 

Najmlajši tekmovalci EL1 plesna scena, kjer tekmujejo otroci od 2. do 5. razreda, so si v svoji kategoriji priplesali odlično 8. mesto. Mladinci pa so s svojim energičnim nastopom zasedli prav tako odlično 13. mesto.

Otroci so vsekakor navdušujoče opravili svojo prvo tekmovalno preizkušnjo. Zahvala pri tem pa gre predvsem trenerju Niku Kidriču, Lei Bajc, Eleni Mikuž in seveda staršem, da so verjeli vanje in jih spodbujali.

Pred njimi so novi plesni izzivi, nastopi in tekmovanja, zato Plesni klub EL1 na široko odpira vrata vsem plesnim navdušencem, ki si še želijo nadgraditi svoje plesno znanje in skupaj z njimi doživeti vznemirljivi plesno tekmovalni adrenalin.
T.V.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 198
Izšla: 31.05.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.