Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

JUTRI
31°C
17°C
PET.
33°C
17°C
8501

Otroci in mame o mamicah

V soboto, 24. 3. 2018 smo imeli v Budanjah kulturno prireditev ob materinskem dnevu.

Program je zasnovala KS v sodelovanju s podružnično šolo. Na prireditvi je nastopil otroški pevski zbor z izborom pesmi o mamicah. Učenci dramskega krožka pa so zaigrali igrico Zrcalce. V drugem delu prireditve je nastopila pevsko dramska skupina Zarja s pesmimi o mamah ter z dramskimi prizori, ki so bili povezani s prijetnimi in manj prijetnimi pripetljaji iz vsakdanjega življenja in preko igre se je zrcalilo sporočilo, da je življenje lažje, če se dogodkom iz vsakdana nasmejimo in imamo ob sebi prijatelja. Vsem nastopajočim je ob pevskih in dramskih prizorih uspelo poslušalce spravit v smeh in dobro voljo.

Po kulturnem programu je sledilo še skupno druženje ob dobrotah, ki so jih pripravili krajani za vse nastopajoče in obiskovalce. Ta sobotni večer smo si drug drugemu polepšali in vnesli človeško toplino v medsebojne odnose znotraj ožje in širše družine oz. skupnosti kraja.

Darja B. Furlan

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi